Reklam
Reklam

DEVA'DAN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ

DEVA'DAN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ
09 Mart 2021 - 13:24
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Ardahan İl Kadın Çalışmaları Başkanlığı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenledi.

DEVA Partisi Ardahan İl Kadın Çalışmaları Başkanı Gamze Avşar Başkanlığında, cinayete kurban gitmiş kadınlar için  ‘Devada Yaşayacaklar’  diyerek bahara toprakla buluşturmak üzere temsili fidanların ekimini gerçekleştirdiler. Fidan ekimi programına DEVA Ardahan İl Başkanı Candar Yılmaz ve Merkez İlçe Başkanı Aşkın Yıldız’da katıldı. Daha sonra ilimizdeki Avukat, esnaf, ev hanımı ve girişimci kadınlara mor flar ve karanfil hediye edildi.

Çalışmalar hakkında gazetemize açıklamalarda bulunan Başkan Avşar, “Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Ardahan Kadın Çalışmaları Başkanlığı olarak her kadının kendini her alanda güvende hissedebileceği umut dolu yarınları görmek, kadınların istihdam alanındaki gücüne şahit olmak, kadın cinayetlerinin artık son bulduğu bugün ve yarınlarda "var olmak" en büyük dileğimizdir. Kadına dair kesin çözüm ve politikaların uygulanması zorunlu ve büyük bir ihtiyaçtır. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun” dedi.
Reklam
Bu haber 1545 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum