Reklam
Reklam

DEVA DAMAL'DA

DEVA DAMAL'DA
14 Ekim 2020 - 12:34 - Güncelleme: 14 Ekim 2020 - 12:58
Ali Babacan Liderliğinde kurulan, 75 il ve 354 ilçede teşkilatlanarak ilk Kongresini Ardahan’da yapan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Alevi nüfusunun yoğun olarak yaşadığı Damal’a atama yaptı.

Damal’ın genç esnaflarından Oktay Kara’ya kurucu ilçe Başkanlığı görevini tevdi eden İl Başkanı Candar Yılmaz, Türkiye’yi kurtaracak tek partinin Deva olacağını söyledi.

Başkan Yılmaz: “Ardahan’ın sembol ilçesi, Atatürk siluetinin çıktığı ve Damal Bebeği’nin ana yurdu olan şirin ilçemize atama yaptık. Partimizde din, dil, renk ve mezhep ayrımı yoktur, ortak sevdamız Türkiye’dir. Damal ilçemizin sorunlarını biliyoruz. Oktay Kaya Başkanımızla Damal’a katkı sunmak istiyoruz. Deva, tüm Türkiye’de büyüyor, halk yoğun teveccüh gösteriyor. Temel özgürlükleri dikkate alan, insan hakları, ekonomi ve adalet konusunda ortaya koyduğu çalışmalarla büyük beğeni toplayan partimiz, ilk seçimde iktidar olacaktır” dedi.

Genel Başkan Ali Babacan’ın Türkiye’ye düzlüğe çıkaracak bir lider olduğunu belirten Deva Damal Kurucu İlçe Başkanı Oktay Kara ise, Damal’ı Deva’yla buluşturmanın heyecanı içerisinde olacağını söyledi.
 
Bu haber 5797 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ali KARA
  3 ay önce
  Her Zaman halkın ve haklının yanında olacağından her Zaman eminim yolun açık olsun Oktay KARA
 • Yurtseven Bozkurt
  9 ay önce
  Başalar dilerim yolunuz açık olsun oktay kara yivenim hayırlı olsun