Reklam
Reklam

DEVA BÖLGE KOORDİNATÖRÜ AHMET FARUK ÜNSAL ARDAHAN'DA

DEVA BÖLGE KOORDİNATÖRÜ AHMET FARUK ÜNSAL ARDAHAN'DA
11 Şubat 2021 - 12:02
Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Ardahan, Van, Ağrı, Iğdır ve Kars Bölge Koordinatörü Ahmet Faruk Ünsal Ardahan’a gelerek partililerle toplantı gerçekleştirdi.

Deva Ardahan İl başkanlığını ziyaret eden 22. dönem Adıyaman Milletvekili ve Mazlumder’in eski Genel başkanı Ahmet Faruk Ünsal, İl Başkanı Candar Yılmaz, Merkez İlçe Başkanı Aşkın Yıldız, Göle İlçe Başkanı Süleyman Demir ve partililer tarafından karşılandı.

Parti çalışmalarının yanı sıra gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulunan Ünsal, mevcut hükümetin Türkiye’yi iyi yönetmediğini, yoksulluk intiharlarının arttığını ve ülkenin her geçen gün karanlığa doğru gittiğini söyledi.  Türkiye’nin kurtuluşunun Demokrasi ve Atılım Partisi’nde olduğunu belirten Ünsal, yaşanan ekonomik kriz ve belirsizlik ülkeyi çıkmaza soktuğunu, tek çarenin Deva olduğunu dile getirdi.

Demokrasi ve Atılım Partisi Kadın Kollarından Sorumlu İl Başkan yardımcısı Gamze Avşar, Ardahan, Van, Ağrı, Iğdır ve Kars Bölge Koordinatörü Ahmet Faruk Ünsal’a Damal Bebeği hediye ederken, toplantı parti çalışmalarının yanı sıra, erken seçim konuları başta olmak üzere Ardahan ve ilçelerinin genel durumu değerlendirildi.
Reklam
Bu haber 2257 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum