Reklam
Reklam

DEVA, ARDAHAN'DA HEYECAN YARATTI

DEVA, ARDAHAN'DA HEYECAN YARATTI
29 Temmuz 2020 - 20:24
Ali Babacan Liderliğinde kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Ardahan, Merkez İlçe ve Göle’de teşkilatlanma çalışmasını kısa sürede tamamladı.
 
ARDAHAN’DA DEVA PARTİSİ’NE YOĞUN İLGİ

Deva Partisi Ardahan Kurucu İl Başkanı Candar Yılmaz ve Kurucu İl Heyet Üyeleri Aşkın Yıldız, Özkan Karakaya ve Ali Koçak tarafından yürütülen il ve ilçe teşkilatlandırma çalışmaları öncesi partiye yoğun ilginin olduğu görüldü.

17 Temmuz 2020 tarihinde görevlendirilen heyetin Ardahan İl yönetim kurulu, Merkez İlçe Başkanlığı ve Göle İlçe Başkanlığı çalışmalarını tamamladığı, Posof, Hanak ve Damal ilçeleri içinde başvuruda bulunan ilçe başkan adayları ile görüşmelerin sürdüğü öğrenilirken,  Deva Partisi Ardahan İl Teşkilatının önümüzdeki günlerde kamuoyuna açıklanması bekleniyor.

Kurban Bayramı sonrası ve Ağustos ayının ikinci haftasında Parti çalışmaları ve teşkilat yönetimin tanıtımı ile ilgili basınla buluşma gerçekleşeceği öğrenilirken, Deva Partisi Ardahan Kurucu İl Başkanı Candar Yılmaz ve Kurucu İl Heyet Üyeleri parti binasını tuttukları ve kurumsal çalışmalara başladığı bildirildi.

BAŞKAN YILMAZ, SONA YAKLAŞTIK

Teşkilat çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Yılmaz, “Partimizde her görüşte insan var. Partimiz fikirlere açık, ortak kutsal değerlerimize saygılı olan, nefret dili kullanmayan, terörün her türlüsü ile arasına mesafe koyan ve siyaset yaparak memleketine faydalı olmak isteyen herkesin yeridir. Teşkilat yapılanmasına da bu konuda çok ciddi özen gösteriyoruz. Önümüzdeki haftalarda ekibimizi açıklayacağız. Oradaki yapılanmayı göreceksiniz. Sosyal demokrat kimlikten gelen, milliyetçi, muhafazakâr gibi her siyasi görüşten arkadaşlarımız var. Siyaset bizim için hizmet aracıdır, teşkilatlandırma çalışmaları kapsamında halk tabanına baktığımızda partimize yoğun ilgi ve olumlu tepkiler aldığımızı gördüm. Doğru yolda olduğumuza inanıyorum” dedi.
 
Bu haber 4029 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • burak75
    9 ay önce
    yaw komik olmayın allah askına..devaymış..yediği kaba pisleyen adamdan kime hayır gelir.