Reklam

DEMİR KARDEŞLERDEN MODERN KASAP

DEMİR KARDEŞLERDEN MODERN KASAP
17 Mart 2020 - 11:34

Yıllardır canlı hayvan alım satımı yapan Pala Mehmetoğulları ticaretin sahibi Bahattin Demir ve Oğulları, Göle ilçesinde Hapan Mevkiinde modern kasap açtılar.

Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin, Ardahan Esnaf ve Sanatklarlar Odalar Birliği Başkanı Yılmaz Kaya, AK Parti Göle İlçe Başkanı Sinan Karatay, Belediye Meclis Üyesi Nermin Daş ve vatandaşların katılımıyla Azram Et’in açılışı yapıldı.

Göle’de açılan yeni işyerlerinin mutluluğunu yaşadıklarını açıklayan Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin, “İlçemizde tarım vee hayvancılık alanında ciddi bir potansiyel var. Göle göç veren değil, göç alan ilçe olacak. Açılan yeni işyerleri ile birlikte istihdamda olacak. Demir Kardeşlerin ilçemize kazandırdığı Azram Et hayırlı olsun başarılar dilerim” dedi.

Azram Et’in sahibi Bahattin Demir ise, Göle halkına taze ve kaliteli et satışı yapacaklarını, et çeşitlerinin yanında yöresel ürünlerle de hizmet vereceklerini söyledi.

Azram Et’te kıyma ve kuşbaşı başta olmak üzere zengin bir menüyü müşterilerinin hizmetine sunacaklarını belirten Demir: “Et fiyatlarımız diğer kasaplara göre biraz daha uygun fiyata satılmaktadır. Sağlıklı ve güvenilir et satmaktayız. Biz mal alımlarını ilk elden yapmaya çalışıyoruz. Bizim için en önemli şey başta müşteri memnuniyetidir. Modern ve sağlıklı koşullarda hizmet vereceğiz” dedi.

Bu haber 2463 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum