Reklam
Reklam

Demir'in çağrısına Öğüt'ten destek, Kaya nerede?

Demir'in çağrısına Öğüt'ten destek, Kaya nerede?
12 Eylül 2019 - 20:22

Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, şehir merkezindeki mezarlıkların yeniden planlama çalışması ve yeni mezarlık yeri olarak kullanılacak arazilerin vatandaş tarafından bağış yapılması yönünde çağrısında bulunmuştu.

KAMPANYAMIZA DESTEKLER GELMEYE BAŞLADI

Başkan Demir’in bağış çağrısına Cumhuriyet Halk Partisi 22-23 ve 24. Dönem Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt kayıtsız kalmadı. Öğüt, mezarlıkların ihtiyacını Ensar Öğüt Vakfı olarak kış gelmeden karşılayacaklarını söyledi. Başkan Demir ise Öğüt’e Sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımla teşekkür etti.

Öte yandan Ardahanlıları çok sevdiğini ve her zaman Ardahan’la gurur duyduğunu dile getiren 20.21. ve 23. Dönem Ardahan Milletvekili Saffet Kaya, Belediye Başkanı Faruk Demir’in çağrısına olumlu cevap yönde vermediği öğrenilirken, Ardahan kamuoyu, Saffet Kaya atalarının yattığı Ardahan mezarlıklarına destek vermesini istediler. Son aylarda üst düzey ziyaretler gerçekleştiren 20.21. ve 23. Dönem Ardahan Milletvekili Saffet Kaya, kurulacak yeni partilerde görev alması bekleniyor.

Bu haber 1193 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum