Reklam

Demir'den Atalay ve Aydın'a, ambulans teşekkürü

Demir'den Atalay ve Aydın'a, ambulans teşekkürü
08 Aralık 2019 - 22:45

ARDAHAN BELEDİYESİ'NE AMBULANS HİBE EDİLDİ

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’in girişimleriyle Sağlık Bakanlığı tarafından belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere daha önceden ambulans olarak kullanılan bir adet araç hibe edildi. Ardahan Belediyesi hibe araçlarının sayısını bu girişimiyle 13’e çıkardı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, “Sağlık Bakanlığı, Ardahan Belediyesi’nin hizmetlerinde kullanması için bir adet ambulansı hibe etmiştir. Bu hibe araçla birlikte, 1 kiralık araçtan daha kurtulmuş oluyoruz. Ambulansın tahsis edilmesinde büyük emeği geçen başta Milletvekilimiz Prof. Dr. Orhan Atalay'a, AK Parti İl Başkanı Hakan Aydın'a teşekkür ediyorum. Biz bir aileyiz, söz konusu Ardahan'ın ve belediyemizin yararına olunca, siyasi parti ve kimliklerimizi içimize gömmüş oluyoruz. Ambulansımız, Ardahan ve Ardahanlının yararına el kaldıran AK Parti’li Belediye Meclis Üyelerinin gayretleriyle de hızlandırılarak belediyemize teslim edilmiştir. CHP’li Belediye Meclis Üyelerimiz de buradalar, tekrar ediyorum ve altını çiziyorum; Biz bir aileyiz, söz konusu Ardahan'ın ve belediyemizin yararına olunca, siyasi parti ve kimliklerimizi içimize gömmüş oluyoruz. Şahsım, belediyemiz ve Serhat Ardahanlı hemşehrilerim adına emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bu haber 1767 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ceyhan koçak
  7 ay önce
  Hibe araçlar konusunda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da parkların, yolların, cadde ve sokakların açılışının yapılmasını ve belediye islerinde prosedurlerin azaltilmasini bekliyoruz. Az zamanda çok is başarmak gerekiyor yoksa şehri terketmekten başka bir çare gözükmüyor.
 • yasin KAYIKÇI
  7 ay önce
  İlimiz için her şeyden önce gelir birlik beraberlik her iki tarafı da kutluyor başarıların devamını diliyorum
Günün Başlıkları