Reklam
Reklam

DELEGE; EREN KÜPELİ'YE İNANIYOR VE TAM DESTEK VERİYOR

DELEGE; EREN KÜPELİ'YE İNANIYOR VE TAM DESTEK VERİYOR
25 Haziran 2022 - 21:27 - Güncelleme: 25 Haziran 2022 - 21:46
Yarın yapılacak İstanbul Göle Dernekler Federasyonu seçimi öncesi Göle kamuoyu, Başkan adayı Eren Küpeli ismine sıcak bakıyor. Küpeli’nin, ‘İnsanlığa ve memleketi olan Ardahan ve Göle'ye faydalı olacağına’ inandıkları için tam destek veriyor.

Genç bir kadroyla yola çıkan İstanbul Göle Dernekler Federasyonu Genel Başkan adayı Eren Küpeli, başında bulunduğu Okçu Köyü Dernek Başkanlığında da başarılı çalışmalara imza atmıştı. Eren Küpeli ile birlikte Gökhan Karakoyun ve Yılmaz Yeni’de 26 Haziran 2022 Pazar günü yapılacak İstanbul Göle Dernekler Federasyonu seçiminde boy gösterecek.

Göle Dernekler Federasyonu seçimi öncesi tüm delegelere çağrıda bulunan Küpeli: “İstanbul Esenyurt Kültür Merkezi'nde 3. Genel Kurulumuzun bayram havasında geçmesi ve şirin ilçemizin birlik ve beraberliği için güçlü ekibimiz ile güçlü projelerimizle biz hazırız. Artık şeffaf bir yönetim ve hesap veren bir anlayış geliyor. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimli, bilgili ve kültürlü yetişmeleri için tüm Göleli öğrencilerimizin yanında olacağız. Burs Fon Sistemi ile öğrencilerimizin imkanlarının daha iyi şartlara ulaşması için tüm ekibimizle var gücümüzle çalışacağız.  Güçlü Göle, Güçlü Federasyon ve Güçlü yarınlar için birlikte karar kılalım” dedi.
Bu haber 1801 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Isme gerek yok
    1 ay önce
    kendi eşini dostunu delege yazarak kazandi milet kendini deha zanediyo