Reklam
Reklam

DAVUTOĞLU TERCİHİNİ GÖLELİ'DEN YANA KULLANDI

DAVUTOĞLU TERCİHİNİ GÖLELİ'DEN YANA KULLANDI
27 Aralık 2020 - 13:43
Geçtiğimiz yıl kurulan Ahmet Davutoğlu liderliğindeki Gelecek Partisi, Tekirdağ iline bağlı Çerkezköy ilçe teşkilatını Ardahan-Göleli Veysel Karakoç’a emanet etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi bünyesinden ayrılarak yepyeni bir anlayışla siyaset arenasına heyecan getiren eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu, partisinin teşkilatlanma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda yapılan görüşmeler sonrası Tekirdağ’da bulunan Çerkezköy ilçe başkanlığına Veysel Karakoç’un getirilmesi kararlaştırıldı.

Pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen tören sonrası başarı dilekleriyle görevi Genel Başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’ndan teslim alan Göleli Veysel Karakoç yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Bizim iktidarımızda aç vatandaşımız, esnafımız kalmayacak. Genel başkanımız Ahmet Davutoğlu önderliğinde mutlu bir Türkiye, mutlu bir Tekirdağ ve Çerkezköy hayaliyle yola çıktık. Partimize ilgi beklenenden çok fazla, tüm vatandaşlarımızı partimize bekliyoruz. Biz birlikte olursak çok daha güzel işleri başarabiliriz.”

Bilindiği gibi İstanbul Esenyurt İlçe Başkanlığına Göleli hemşehrimiz Veysel Karatay getirilirken, Gelecek Partisi Göle İlçe Başkanlığına ise Veysel Karakoç’un akrabası Evren Karakoç İlçe Başkanı olmuştu.
Haber: Özgür Evliyaoğlu - Ardahan Haber
Bu haber 5427 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum