Reklam
Reklam

COVİD'Mİ, KUDUZ MU?

COVİD'Mİ, KUDUZ MU?
02 Şubat 2022 - 16:11 - Güncelleme: 02 Şubat 2022 - 17:20
Ardahan Belediyesinin son günlerde ilgilenmediği ve açlığa terk ettiği sokak hayvanları soğuktan ve açlıktan Ardahan Devlet Hatanesi girişinde bulunan Acil kapısına sığındılar. 

Özellikle dünyada en çok kullanılan sosyal medya ağı olan Twitter’da Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’e tepkiler de çığ gibi büyüyor.

Kış aylarının aşırı soğuk olduğu yaşamın neredeyse durma noktasına geldiği Ardahan’da yiyecek ve içecek bulmakta zorlanan köpeklerin bir çoğu da açlık ve susuzluğa yenik düşüyor.
Hayvan severlerin durmadan twit attığı ve Faruk Demir'e hesap sorarak vergilerimizi ne yapıyorsunuz paylaşımlarıyla, Ardahan Valiliğini de göreve davet ettiler.
 
Talip Şahin Şirin

Bu haber 1182 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Karakaya dikkat et
  6 ay önce
  Araştırdım hayvan hakları savunucusu avukat Gülçin Hanım özturk yılmazın yenilik partisi Eskişehir İl baskaniymis
 • Karakaya dikkat et
  6 ay önce
  Hayvan hakları savunucusu avukatın mesajını valilik ve belediyeye ilettiniz mi
 • Halkın sesi
  6 ay önce
  BEN DİYORUM BU CHP HIRS NEFRET LE GELMEK İSTİYOR AMAÇLARI HİZMET DEĞİL BEN ARDAHAN CHP YÖNETİMİNİ ARAŞTIRIYORUM HEP AYNI İSİMLER İLE FARKLILIK YENİLİK OLMAMIŞ BİRİLERİ HEP BEN DEMİŞ TIPKI FARUK DEMİR YALÇIN TAŞTAN TEK YENİLİKLERİ VOLKAN ÜNVER OLMUŞ HDP MECLİS ÜYESİ ODA GELİŞİME AÇIK DEĞİL ÖRNEK HALİLEFENDİ MAHLESİNİN GELİŞİMİNE GELİŞMESİNE NEDEN HEP ENGEL OLUYOR KENDİ FARKLI BİR MAHLEDE OTURUYOR O MAHLENİN GELİŞMESİNE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA HEP ENGEL KENDİSİNEDE SİYASETİNE DE ANLAM VERMİŞ DEĞİLİM VOLKAN ÜNVER GİBİ GELİŞİME KAPALI OLAN PARTİ CHP SOKAKLAR DA KÖPEKLER GURUP GURUP GEZİYOR BİRİNE SALDIRSALAR SORUMLUSU FARUK DEMİR VE YÖNETİMİDİR BENİM HERANGİ BİR YAKINIMA ARKADAŞIMA SALDIRAN KÖPEKLER OLURSA BELEDİYE Yİ MAHKEMEYE VERECEĞİM GÖREVİNİ YAPMIYOR KÖPEK TOPLASIN DİE GÖREVLİ ARKADAŞA KANGO DOBLO TARZINDA ARAÇ VERİLMİŞ ODA KEYFİNE ÇALIŞIYOR MAZOT BELEŞ ARABA BELEŞ NEDE OLSA SIFIR YÖNETİM