Reklam
Reklam

ÇOBAN VE ÖNAL, GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

ÇOBAN VE ÖNAL, GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ
12 Aralık 2020 - 21:24
Ankara temasları ardından Ardahan’a gelen Gelecek Partisi Genel Merkez Teşkilat Komisyon Üyesi hemşerimiz Cihan Çoban, saha çalışmaları kapsamında Göle, Çıldır, Posof ve Damal ilçelerini ziyaret etti.

Siyasi parti temsilcileri ve STK Başkanlarını ziyaret eden Çoban, hazırlayacağı Doğu Raporu’nda bölgenin sorunlarını Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na iletecek. Damal Belediye Başkanı Ergin Önal’la Türkiye ve Ardahan gündemini konuşan Çoban, parlamenter sistemi hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken, Damal Belediyesinin mevcut sorunlarını çözen ve borçsuz bir belediye örneği ortaya çıkaran Başkan Ergin Önal’ı tebrik eden Çoban, “Sistemli ve planlı çalışmalar sonucunda Damal’da sorun kalmamıştır. Sayın Başkan, Damal’ı yarınlara hazırlıyor. Başkanın başarılı çalışmalarından dolayı kendisini tebrik ediyoruz” dedi.

Bilge Lider ve Devlet Adamı Ahmet Davutoğlu, Türk siyasi tarihinde önemli bir yer edinmiş, ileri demokrasi adına başarılı çalışmalar yürüten Teşkilat Başkanı Sayın Selim Temurci’nin projeleri doğrultusunda bölge de çalışmalara başladığını belirten başkan Çoban, “Gelecek bizim, gelecek Türkiye’nindir” ifadesini kullandı.
 
Bu haber 13516 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum