Reklam
Reklam

Çoban'dan Vali Masatlı'ya teşekkür

Çoban'dan Vali Masatlı'ya teşekkür
29 Eylül 2019 - 23:03

Genç Parti Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban, Ardahan Valiliği koordinasyonunda; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Türk Deniz Araştırmaları Vakfı Ardahan Üniversitesi ve Serhat Kalkınma Ajansı’nın katkıları ile Aktaş ve Çıldır Gölü için düzenlenen bilimsel çalıştay nedeniyle Vali Mustafa Masatlı’ya teşekkür etti.

Çoban, Vali Mustafa Masatlı´nın organize ettiği ve bilim insanlarının katıldığı çalıştayın ilimize katkı sunacağını söyledi.

Köklü bir tarihi geçmişe sahip olan Aktaş ve Çıldır Gölü göllerimiz bilimsel ve sektörel açıdan ilimize ve hemsehrilerimize katkı sunacaktır diyen Genç Parti Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban: “Kıyı alanlarının korunması su seviyesinin ilçede faaliyet gösteren ve tarımla uğraşan çiftçiler ve balıkçılar için bilim insanlarımızın Valimiz Masatlı´ya sunduğu raporların taktir edilmesi gerekir. İlimize geldiği andan itibaren halkımızla iç içe olan tüm imkanlarını hemşerilerimize sunan Valimiz Mustafa Masatlı, marka olan Çıldır Golümüzü uluslararası düzeyde tanıtacağına olan inancımız tamdır. Hemsehrilerimizin sevgisini kazanan Valimiz Mustafa Masatlı´ya teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

Bu haber 1013 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum