Reklam
Reklam

ÇOBAN'DAN ERZURUM VE KARS ÇIKARMASI

ÇOBAN'DAN ERZURUM VE KARS ÇIKARMASI
10 Ocak 2021 - 16:40

Gelecek Partisi Genel Merkez Teşkilat Komisyon Üyesi hemsehrimiz Cihan Çoban partisi adına PR (Piar) çalışması oluşturmak için Doğu Anadolu çalışmalarına Ağrı’dan sonra Erzurum ve Kars’ta devam ediyor.

Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanı Av. Zinnur Kara, Gelecek Partisi Kars İl Başkanı Yavuz Yazar ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Başkan Çoban, teşkilatların sorunlarını dinledi ve yeni yol haritası ile ilgili istişarelerde bulundu. Başkan Çoban,  Erzurum ve Kars’ta yoğun ilgi ile karşılandı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun selamını Erzurum ve Kars’a götüren Başkan Çoban, partisinin yeni yol haritası hakkında partililere brifing verdi. Başkan Çoban ve Partililer, daha sonra Erzurum ve Kars’ta esnaf ve STK ziyaretlerini gerçekleştirerek sorunları dinlediler.

Erzurum ve Kars çıkarması hakkında açıklamalarda bulunan Gelecek Partisi Genel Merkez Teşkilat Komisyon Üyesi hemsehrimiz Cihan Çoban, “Doğu illerimizde Partimize ve bilge liderimize yoğun teveccüh var. Geçtiğimiz hafta Ağrı ilimizi ziyaret ettik. Bu hafta ise Erzurum ve Kars illerimizi ziyaret ederek edindiğimiz bilgiler ve sorunları rapor halinde Genel Başkanımıza ileteceğiz. Partimiz Erzurum ve Kars’ta sahaya hakim olduğunu gördük. Gelecek Partisi Erzurum İl Başkanımız Av. Zinnur Kara ve Gelecek Partisi Kars İl Başkanımız Yavuz Yazar özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürüyorlar” dedi.
 

Bu haber 1488 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum