Reklam
Reklam

Çile bitti, hastane yolu yenilendi

Çile bitti, hastane yolu yenilendi
08 Kasım 2019 - 11:31

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, kentin sorunlarına birer birer dokunarak çözüm odaklı çalışmalarını kararlı bir şekilde sürdürüyor.  

Yıllardır Ardahanlının çilesi haline gelmiş Hastane Yoluna asfalt atıldı.

Başkan Demir,  asfalt, refüj ve kaldırım çalışması tamamlanan Devlet Hastanesi yolunda çalışmalarını yerinde ziyaret ederek denetledi.

Ardahan Devlet Hastanesi’ne giden bozuk yolun sıcak asfalt yapılmasıyla birlikte orta refüj ve kaldırım çalışmaları da tamamlandı.

Belediye Başkanı Faruk Demir'in talimatları üzerine çalışmaları tamamlanan hastane yolunda fidan dikimi yapıldı. Fidan dikim etkinliğine katılan Başkan Demir, alanda fidan dikerek, ilk suyu verdi.

Çalışma yapılan alanda açıklamada bulunan Başkan Demir, “İlimizin tek hastanesi olan Ardahan Devlet Hastanesi ve TOKİ konutlarına giden yolun bozuk olması sebebiyle ambülanslar ve diğer araç sürücüleri büyük sorunlar yaşıyordu. Planlarımız doğrultusunda, öncelik arz eden yollarımızda gerek asfalt, gerek stablize ve gerekse kaldırım çalışmaları yürütmeye devam edeceğiz. Kurumlarımızla el ele, omuz omuza Ardahan halkının daha iyi koşullar altında yaşaması için çalışıyoruz. Vatandaşlarımızı tozlu, topraklı, bozuk zeminli yollardan kurtararak, yeni ve güvenli yollarla buluşturuyoruz” dedi.

Bu haber 1330 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum