Reklam

ÇILDIR 31 MART GECESİ 'MUTLU' OLACAK

ÇILDIR 31 MART GECESİ 'MUTLU' OLACAK
28 Mart 2019 - 16:47

Demokratik Sol Parti, Çıldır Belediye Başkan Adayı Mutlu Göksu, 31 Mart yerel seçimlerine 2 gün kala seçim çalışmaları konusunda gazetemize özel açıklamalarda bulundu.

Çıldır ilçesinin genç DSP’li adayı Mutlu Göksu, seçim çalışmalarına biraz geç başlasa da, ilçede kısa sürede halkla kaynaştı, vatandaşların kapısını çaldı, destek istedi. Çıldır halkının sevdiği bir aday haline gelen Göksu, 4 adayın yarıştığı belediye seçimlerinde, 31 Mart gecesi iyi bir oy oranıyla galip gelmek istiyor.

ECEVİT’İN ŞAPKASININ ALTINDA SİYASET YAPMAK BİZLER İÇİN AVANTAJ

Gazetemize açıklamada bulunan DSP Çıldır Belediye Başkan adayı Mutlu Göksu, “Çıldır doğumluyum. Çıldır tarafından yer alan Göksu Mandıranın Yönetim Kurulu Başkanıyım. Seçim çalışmalarımızı İlçe Başkanımız Osman Ada ile birlikte yapıyoruz. Seçimlere son 2 gün kala projelerimizden en önemlisi Çıldır Gölü’nü kış turizmi açısından vatandaşların fayda sağlayabileceği bir noktaya getirmektir. Bunun için göl kenarına sosyal tesisler inşa etmek istiyoruz. Ayrıca Çıldır’ın yerel ürünlerine ağırlık vermek istiyoruz. Hayvancılık konusunda Çıldır’a bir ticaret borsası kurmak istiyoruz. Çıldır’da tamamlanmamış yol yapım çalışmaları, kaldırımlar, kilit parke ile birlikte millet bahçeleri ve parklar projelerimiz arasında olacaktır. Tabi Bülent Ecevit’in şapkasının altında siyaset yapmak bizler için büyük avantajdır. Kazansak da kaybetsek de Çıldır’da olacağız” dedi.

BU TOPRAKLARIN ÇOCUĞU OLMAKTAN GURU DUYUYORUM

Çıldır´da siyasi yarışın mütevazı bir şekilde gerçekleştiğinin altını çizen Göksu, kurucu Genel Başkan Bülent Ecevit´in çizdiği siyasi çizgide siyasi çalışmalar yürüttüğünü, halkın samimi yaklaşımından duyduğu memnuniyeti kaydetti.

“Ülkemizin birçok yerinde aday olan arkadaşlarımla sürecin işleyişi ve yaşananlar hakkında fikir alışverişinde bulunuyorum” diyen Göksu, “Duyduklarımı Çıldır’la kıyasladığım zaman, halk aşığımız Aşıkşenlik´in "Can Kurban Olsun Çıldır´a Edep Erkan Ordadır" sözlerinin ne kadar haklı ve yerinde olduğunun bir kez daha farkına varıyorum. Çıldır halkımızın sevecen yaklaşımı, mütevazı tavırları ile karşılaşınca, Çıldır´da doğmaktan ve bu toprakların çocuğu olmaktan gurur duyuyorum. Bir günlük yaklaşımlarla değil, uzun süren dostlukların hâkimiyeti oluşmuş Çıldır´ımızın hakkını ve hakkaniyetin teslimi noktasında ilerlemektedir. Dürüst siyasetçileri bağrına basan, yalan riyaya yer vermeyen candan kurulan cümlelerin şehre bir kez daha âşık olmanızı sağlıyor. Sağduyulu Çıldır halkı 31 Mart günü hakkaniyetli davranarak kırmadan dökmeden 1 Nisan sabahına uyanacaktır. Şahsıma gösterilen ilgi ve alaka seçim sonuçlarından daha fazla anlamlı ve değerlidir. Bu duyguları yaşatan Çıldır halkına sonsuz teşekkür ederim. 31 Mart yerel seçimlerinde Çıldır halkı şahsımı belediye başkanı olarak görmek istemesiyle birlikte diğer aday arkadaşların projelerini de hep birlikte değerlendirecek onlarında desteği ile hayata geçirmek için çalışacağım. Keza bende kazanan arkadaşı tebrik ederek, Çıldır için düşündüğümüz projeleri anlatarak, ihtiyaç duyulan her noktada da destek olacağım. Çıldır’ımızın birlik ve bütünlüğünü bozmadan bir seçim dönemini geride bırakacağına olan inancım tamdır. Çıldır Halkı sağduyu ve vicdan terazisi, birlik ve bütünlük içerinde yönetecek bir anlayışa sahip çıkarak sandığa gidecektir.”

OSMAN ADA: KARAOĞLAN’IN BAYRAĞINI DALGALANDIRACAĞIZ

DSP Çıldır İlçe Başkanı Osman Ada, seçim çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürdüklerini ifade ederek, “Allah nasip ederse 31 Mart gecesi merhum liderimiz Karaoğlan’ın bayrağını Mutlu Başkanımızla Çıldır’da dalgalandıracağız. Allah çıktığımız bu yolda yar ve yardımcımız olsun. Çıldır’da DSP tekrar seçimi kazanacaktır” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 1443 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum