Reklam
Reklam

CİHAN ÇOBAN'DAN CEM UZAN'A SERT SÖYLEM

CİHAN ÇOBAN'DAN CEM UZAN'A SERT SÖYLEM
09 Mart 2021 - 22:35 - Güncelleme: 10 Mart 2021 - 23:00
Gelecek Partisi Genel Merkez Teşkilat Komisyon Üyesi Cihan Çoban, 6 yıl İl Başkanlığı görevinde bulunduğu eski partisinin eski genel başkanı Cem Uzan’a sert söylemlerde bulundu.

Sosyal medya hesabında, Fransa’da kaçaka olan Genç Parti eski Genel Başkanı Cem Uzan’a ‘Geri Z., D.’ Cem Uzan, ülkemize ve milletimize büyük bir kayıp yaşatmıştır, insanların vatanıma hizmet edeceğim hayallerini bile dolandırmıştır’ diyen Cihan Çoban, paylaşımda şu cümleleri kullandı:

“2003 ‐ 2009 yılları arasında hakkında açılan davalar neticesinde Türkiye’den kaçarak Fransız vatandaşı olmuştur. ‘Geri. Z. D.’ Cem Uzan insanların vatanıma hizmet edeceğim duygularından ve hayallerinden istifade ederek onları dolandırmış, kongre yaptırmış ve kardeşine siyasi sığınma hakkı almıştır.  Akabinde ilk iş olarak kardeşi kacak ve cezası bulunan Hakan Uzan ile birlikte Motorola’ya dava açmıştır.

Amerika’yı dolandıran adam olarak biliniyor, gerçekte Amerika’yı mı Türkiye'yi mi dolandırdı. Amerika insanlarda 1 Doları dahi olsa bırakmaz alır, dolandırıcı Uzan Türkiye’yi dolandırarak tüm mal varlığını başta Ürdün olmak üzere birçok yere kaçırmıştır. Geriye ise kullanılmayan çürümeye yüz tutmuş bir kaç bina kalmıştır Ülkemizde. Yıllar sonra kardeşine siyasi sığınma hakkı alması ile birlikte kardeşi adına anında Motorola’ya dava açmıştır. Peki, Motorola olayının perde arkası nedir? 1999 ‐2002 yıllarında Motorola Telsim için tüm Türkiye’ye baz istasyonu kurmuştur, borcun vadesi gelince dolandırıcı Uzan dolar kurunu bahane ederek borcunu ödememiştir. Bunun üzerine Motorola insanların vatanıma siyasette hizmet edeceğim hayallerini bile dolandıran dolandırıcı Uzan’a dava açmış, dolandırıcı Uzan ödemeyince TMSF bu borcu ödemek zorunda kalmıştır. Tüm insanların siyaset yapma hayalini bile dolandıran ülkemize ve milletimize kayıplar yaşatan Uzan kongre yaparak insanların siyaset değil kardeşinin Avrupa’da rahat dolaşabilmesi için çalışmış, cezası bulunan ve kırmızı bültenle aranan kardeşini siyasi sığınma hakkı alarak Avrupa’da rahatlatmıştır. Dolandırıcı 'Geri Z. D.’ Herifin tekisin.”

Çoban, twitter hesabında yaptığı paylaşımda ise, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve birçok siyasi parti genel başkanını da etiketledi.
 
Reklam
Bu haber 2150 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • .....
  1 yıl önce
  Daha dune kadar bilge lider devlet adamı diyordu....
 • Hakkı üstün tutanlar
  1 yıl önce
  Adam delikanlı çıktı kafa tuttu cem uzana oda hakketti insanları kandırırsan biride çıkar sana ger zekalı dangalak der
 • ANKARA HOŞDERE
  1 yıl önce
  GERÇEKTEN SERT SÖYLEM GERI ZEKALI DANGALAK CEM UZAN SERT AMA CIHAN ÇOBANA HAK VERİYORUM ADAM GERÇEKTEN ÇALIŞTI UZAN HERKESİ KANDIRDI