Reklam
Reklam

ÇİFTÇİOĞLU KARDEŞLER OTO LASTİK AÇILDI

ÇİFTÇİOĞLU KARDEŞLER OTO LASTİK AÇILDI
05 Şubat 2021 - 16:48
Göleli hemşehrimiz Olgun Çiftçi, Tekidağ’ın Çerkezköy İlçesinde Organize Sanayi Bölgesinin olduğu yerde toptan ve perakende sıfır ile 2. El lastik satışlarına başladı.

Çiftçioğlu Kardeşler Oto, bünyesinde 7 kişiyi istihdam ederken, iş insanı Çiftçi birçok markalı ürünlerle hizmetlerine başladı. Çerkezköy Kapaklı bölgesinde Çiftçioğlu Kardeşler Oto lastik şovrumunu faaliyete geçiren Çiftçi, Lassa, Petlas, Michelin, Goodyear, Hankok, Çelik Jant, Akü çeşitlerinin yanında, lastik değişimi, tamir, balans, satış, servis, bakım ve onarım işlemlerinizi tecrübeli personeliyle hızlı bir şekilde yerine getiriyor.

HEMŞEHRİ İNDİRİMİ VAR

Çiftçioğlu Kardeşler Oto olarak tüm hemşehrilerini işyerine davet eden Olgun Çiftçi, tüm lastik değişimlerinde, akü ve lastik satışlarında, bakım ve onarımlarda hemşehri indirimi yapacağını söyledi.

Marmara bölgesinde Ardahan nüfusunun yoğunluğuna dikkat çeken Çiftçi, Ardahanlıların birbirileriyle iletişim halinde olup, alışverişlerini de kendi aralarında yapması gerektiğini söyledi. Tüm hemşerilerimize duyurulur. İletişim: 0 535 643 01 75
Bu haber 4455 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 2 Yorum