Reklam
Reklam

ÇİÇEK BALI VE KAFKAS ARISI PROJESİ KABUL EDİLDİ

ÇİÇEK BALI VE KAFKAS ARISI PROJESİ KABUL EDİLDİ
21 Mart 2021 - 15:59 - Güncelleme: 21 Mart 2021 - 17:17

Coğrafi İşaretli Ardahan Çiçek Balı ve Kafkas Arısı “Benim Umudum”  projesi kabul edildi. Tarım Bakanlığın Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen "Kadın Çiftçiler Tarımsal Yayım Projesi"  kapsamında Ardahan Tarım İl Müdürlüğünce hazırlanan ve sunulan "Coğrafi İşaretli Ardahan Çiçek Balı ve Kafkas Arısı Benim Umudum Projesi" Bakanlığın Eğitim ve yayın Dairesi Başkanlığı tarafından kabul edildi.

Bu kapsamda 18.03.2021 tarihlerinde Tarım Bakanlığın Eğitim ve yayın dairesi Başkanlığı Kırsalda Kadın ve Aile Hizmetleri Biriminden; Birim Sorumlusu Ziraat Mühendisi Aslı Çavuş´un, Sosyolog Mehmet Ata Mirzaoğlu´nun, Ziraat Mühendisi Emine Nazan Eryiğit´in, Ev Ekonomisti Şerife Tuna´nın ve Tekniker Serap Doğan´ın ve İl Tarım Müdürlüğünden İl Müdürü Yardımcısı V. Soner Fuat Yilmaz´ın, Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü V. Tolga Aras´ın, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü V. Kenan Turan´ın ve Ziraat Mühendisi Elif Baş´ın katılımlarıyla proje değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda İl Müdür Yardımcısı Soner Fuat Yilmaz İl Tarım Müdürlüğünün adına Tarım Bakanlığın yetkililerine projeyi kabul etmeleri ve  projeyi göstermiş oldukları teveccüh nedeniyle teşekkür ederek "Coğrafi İşaretli Ardahan Çiçek Balı ve Kafkas Arısı Benim Umudum Projesi “ne ilişkin bir sunum yaptı. Toplantı karşılıklı fikir alış verişleri ve iyi dilek temennileriyle sonlandırıldı.


Bu haber 2007 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum