Reklam

CHP Talip Koç'la Hanak'ta 3-0 yapacak

CHP Talip Koç'la Hanak'ta 3-0 yapacak
31 Aralık 2018 - 10:36

31 Mart Yerel seçimleri için Cumhuriyet Halk Partisi Hanak’ta mevcut Başkan Ayhan Büyükkaya ile seçime gitmeye hazırlanırken, Hanak’ın önde gelen esnaflarından Talip Koç, CHP’den Hanak İl Genel Meclis üyeliği için aday adaylığını açıkladı.

Hanak İlçesine bağlı Çayağzı köyünde 1968 yılında dünya gelen Talip Koç, Lise eğitimini Hanak’ta tamamladıktan sonra esnaflık yapmaya başladı. 30 yıla yakındır esnaflıkla uğraşan Talip Koç,  CHP Hanak İlçe Örgütünde yöneticilik yapıyor. Yıllardır CHP çizgisinde siyaset yapan ve hiçbir zaman partisinden kopmayan Talip Koç, CHP’nin Hanak İlçesinde başarılı olması için her dönem kararlılıkla mücadele ediyor. Hanak ilçesinde ve köylerde çok sevilen Talip Koç, CHP’den aday gösterilmesi halinde CHP Hanak’ta tarihi bir oyla İl Genel ve Belediye Başkanlığı seçimi kazanacak.

CHP’den İl genel Meclis Üyeliği aday adaylığı ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Talip Koç, “Hanak ilçesinin ve köylerinin tüm sorunlarını karış karış biliyorum. Köylerimizin yol, su ve altyapı konusunda yapılacak çalışmaları tespit ettim. 26 Köy muhtarıyla, kamu kurum ve kuruluşlarla ortak hareket edip çözüm odaklı çalışacağım. CHP Hanak’ta 3 – 0 yapacaktır. Hanak ilçesinde esnaflık yapmam nedeniyle her bireyi tanıyorum ve herkesle ilişkilerim kuvvetlidir. Hanak ilçesinde istihdam yaratıyorum ve birçok kişiyi meslek sahibi yaptım. Partimden görev bekliyorum, başarılı olmak ve mücadele için CHP’den İl genel Meclis Üyesi aday adayı oldum” dedi.

Hanak’ta mevcut Başkan Ayhan Büyükkaya’nın seçimi tekrar kazanacağını da belirten Koç, “Hanak’ta mevcut CHP Belediye Başkanımız ve Başkan adayımız Ayhan Büyükkaya sayesinde ilçemizim çehresi değişti. Seçimlere 3 ay kala sahada yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Tekrar Belediyeyi kazanacağımıza inanıyorum. CHP’den İl Genel Meclis Üyeliği için başvuruda bulundum. İlçemize en iyi şekilde temsil etmek için bu yola çıktık. Halkımızın bize büyük destek vereceğini biliyoruz. Hem belediye seçimlerinde hem de İl Genelde Hanak’ta birinci parti olacağız. İlçemiz için bu fedakârlığa ekip olarak hazırız. CHP Türkiye Geneli olduğu gibi Hanak’ta da kazanacaktır” ifadesini kullandı.  

Bu haber 2630 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Turgay Özdemir
  1 yıl önce
  Allah yolunu açik etsin talip bey insallah hersey gönlüne göre olur
 • Ercan topaloğlu
  1 yıl önce
  Sevgili talip koç memleketini ve insanları sevip sayan bir karektere sahip mütevazi kişiliğe sahip gerçek bir esnaftır toplumun herzaman beyenisini almış birisidir yolu şansı açık olsin başarılar dilerim
 • Turhan Değirmenci
  1 yıl önce
  SEVGİLİ KARDEŞİM TALİP BEYE ĆİKTİĞİ BU KUTSAL YOLDA BAŞARILAR DİLİYORUM. UYUMLU KİŞİLİĞİ VE MÜTEVAZİ YARATILIŞI O'NUN BAŞARILI OLACAĞINA BENİ İKNA ETMEYE YETİYOR. SEVGİLER SUNUYORUM.