Reklam

CHP'li Sabahattin Polat, DSP'den aday oldu

CHP'li Sabahattin Polat, DSP'den aday oldu
01 Şubat 2019 - 19:13 - Güncelleme: 01 Şubat 2019 - 20:07

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hanak İl Genel Meclis Üyesi Sabahattin Polat, Demokratik Sol Parti'den Hanak İl Genel Meclis üyesi adayı oldu. 

NECAT TUNA’YA BÜYÜK DESTEK

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere kısa bir zaman kalırken, Hanak İlçesinde büyük hareketlilik yaşanıyor. CHP’li meclis üyesi Polat, DSP’ye geçti.  Hanak Ortakent Beldesi eski Belediye Başkanı Necat Tuna’ya destek veren Polat, Hanak’ta DSP’nin hem belediyeyi hem de İl Genel Meclis üyeliğini kazanacağını dile getirdi. Tuna’yla birlikte partiyi zafere taşıyacaklarını, ilçede halkın kendilerine büyük destek verdiğini ifade eden Polat, yıllardır CHP’den siyaset yaptığını ve Hanak halkının ısrarı üzerine DSP’den aday adayı olduğunu açıkladı.

UNUTULMAMALIDIR Kİ BİR GÜVERCİN UÇARSA BÜTÜN GÜVERCİNLER UÇAR

2019 yerel seçimlerinde halkın istemi ve teveccühü üzerine ikinci kez DSP’den aday adayı olduğunu ifade eden Polat, “ Halkımızın isteklerini yerine getirmek benim için bir onurdur. Bu kutlu yolda Demokratik Sol Parti (DSP) Belediye Başkan adayı olan arkadaşımız Necat Tuna ile birlikte DSP’yi Hanak’ta iktidara taşıyıp, bir ilki gerçekleştirmenin hedefindeyiz. Hanak ve köylerinde yaşayan halkımıza güvenerek bu yola baş koyduk. Onların bütün isteklerini yerine getirip mahcup etmeyeceğiz. Bize katkı sunan bütün halkımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum, katkılarını, desteklerini bekliyoruz. Unutulmamalıdır ki bir güvercin uçarsa bütün güvercinler uçar” diye konuştu.

Bu haber 3542 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum