Reklam
Reklam

CHP Gençlik İftarında renkli görüntüler

Cumhuriyet Halk Partisi Ardahan Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından organize edilen iftar yemeğinde yoğlun ilgi yaşandı.

CHP Gençlik İftarında renkli görüntüler
13 Haziran 2018 - 14:21

Milli Egemenlik Parkı önünde düzenlenen iftar programına CHP Genel Başkan Yardımcısı Ardahan Milletvekili 1. Sıra adayı Öztürk Yılmaz, İYİ Parti Ardahan Milletvekili adayı Levent Pehlivan, CHP 2. Sıra Milletvekili adayı Yunus Dündar, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Demirci, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Morkoç, Damal Belediye Başkanı Ergin Önal, CHP Ardahan İl başkanı Yalçın Taştan, 27. Dönem CHP Ardahan Milletvekili aday adayı Mutlu Kerimoğlu, Merkez İlçe Başkanı Vedat Temel, CHP eski Merkez İlçe Başkanı Nehir Ziya Alpaslan, Sivil Toplum Örgütleri Başkanları, İl Genel ve Belediye Meclis üyelerinin yanı sıra vatandaşlardan da yoğun katılım oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Ardahan Gençlik Kollarının tam kadro hazır bulunduğu iftar yemeğinde açılış konuşmasını yapan CHP gençlik Kolları Başkanı Tanju Bozkurt, "Sayın başkanlarım, değerli dostlar, çok kıymetli kardeşlerim öncelikle bu davetimize icabetiniz sebebiyle sizleri şahsım adına ve beraber Ardahan’da donduğumuz geceleri uykusuz kaldığımız yeri geldiğinde kuru ekmeğe muhtaç kaldığımız sevgili yol arkadaşlarım adına kalbi şükranlarımı ifade etmek istiyorum” dedi.

Bozkurt: “Başı rahmet ortası marifet sonu edebi azaptan kurtuluş olan mübarek ramazan ayına siz değerli yol arkadaşlarımla ulaştırdığı için Yüce Allah'a şükrediyorum. Değerli kardeşlerim bugün Türkiye Cumhuriyetinde Laiklik olmasaydı Cumhuriyet olmasaydı bizler bugün çanlar eşliğinde Fransız dipçikleri altında domuz yiyen bir millet olacaktık. Mustafa Kemal ve arkadaşlarına bizler nasıl minnettar olmayız nasıl sevmeyiz!  Bugün onların sayesinde ezanlar susmuyor bayraklarımız en tepede dalgalanıyor boşuna kimse milliyetçi naraları atmasın. Bizlerden desteklerini hiç esirgemeyen parti mensuplarıma başkanlarımıza il ve ilçe başkanlarımıza Milletvekili adaylarımıza teşekkür eder 11 ayın sultanı ramazanı şerifimizin önce her şeyden mahrum kalan Ardahan’ımıza sonra başı beladan kurtulmak bilmeyen ülkemize ve savaştan felaketten kurtulmak bilmeyen İslam coğrafyasına güzellikler getirmesini diliyorum" ifadesini kullandı.

CHP Milletvekili Öztürk Yılmaz ise yaptığı konuşmada; "Sevgili arkadaşlar bu güzel ve hayırlı ayda sizlerle olmak çok hoş, hepinizin ramazanı hayırlı olsun. Ülkemizin geçtiği bu zor günlerde birlik olmalıyız beraber olmalıyız tek yumruk olmalıyız, hepinize saygılar sevgiler sunarım" dedi. 

İftar programı ardından müzik eşliğinde renkli görüntüler yaşanırken, partililer topluca halay çektiler.

CHP GENÇLİK KOLLARININ İFTAR PROGRAMINDAN YANSIMALAR

24 Haziran’da yapılacak Başkanlık ve Milletvekili genel seçimleri öncesi CHP’de kopukluğun devam ettiği gözlendi. Hanak Belediye başkanı Ayhan Büyükkaya, iftar programına katılmadığı görülürken, alanda sadece CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin afişleri yer aldı. Ardahan Belediyesinin masa ve sandalye tahsis ettiği CHP’nin iftar programına, Damal Belediyesi ise çadır hizmeti sağladı. Ardahan İl Milli Eğitim Müdürlüğünden masa ve sandalye sözünü almalarına karşın daha sonra bu sözün yerine getirilmediğini açıklayan CHP Ardahan Gençlik Kolları Başkanı Tanju Bozkurt, yaşanan gelişmelere sert tepki gösterdi. Bir hayli renkli ve coşkulu geçen CHP Gençlik kollarlı iftar programı, yaşanan yoğun katılımından dolayı bazı vatandaşların iftarını geç açtığı ve yemeğin eksik kaldığı görüldü.

Mükemmel sesi ve güzel yorumlarıyla iftar programına renk katan sanatçı Deniz Dark katılımcılara birçok özgün parça ile seslendi.

CHP Ardahan İl başkanı Yalçın Taştan, İYİ Parti Milletvekili adayı Levent Pehlivan ve 2. Sıra adayı Eczacı Yunus Dündar ise birer selamlama konuşması yaptılar.

Bu haber 1570 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum