Reklam

CHP'DEN ALIŞVERİŞİNİ YEREL ESNAFTAN YAP KAMPANYASI

CHP'DEN ALIŞVERİŞİNİ YEREL ESNAFTAN YAP KAMPANYASI
14 Ekim 2020 - 12:36
CHP’nin en başarılı ilçe örgütü olan ve Başkanlığını Recai Özalp’ın yaptığı CHP Göle İlçe Başkanlığı, pandemi nedeniyle zor günler geçiren esnafa moral ziyareti gerçekleştirerek kampanya başlattı.

CHP Göle İlçe Başkanı Recai Özalp, Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Yeni, İl Genel Meclis Üyesi Vahit Atasoy, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarıyla birlikte esnafı ziyaret eden CHP Heyeti, vatandaşların alışverişini yerel esnaftan yapması konusunda uyarılarda bulundu.

Başkan Özlap: “Bugün ilçemizde yöre esnafına dikkat çekmek için Cumhuriyet Halk Partisi yöneticileri olarak esnafımızı ziyaret ettik. Esnafımızın pandemi sürecinde sıkıntılarını gündemde tutarak yöre halkının alış verişini yöre esnafında yapmasına yöneltmek için el broşürlerimizi dağıtarak esnafımıza destek sunarak hayırlı işler diledik. Kimi zaman anahtarımızı, kimi zaman ise çocuğumuzu teslim ettiğimiz yerel esnafımıza sahip çıkmalıyız. Halkımız da alışverişini yerel esnaftan yapsın. Yerel esnaf kalıcıdır, diğerleri gidicidir. Özellikle pandemi döneminde birbirimize sahip çıkmalıyız” dedi.
 
Bu haber 4219 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • NUSRET
    10 ay önce
    Çok yerinde ve doğru çağrı bölgenin çoğu köylerde gelen vatandaşlar alışverişlerini ilçede yapıyor ama parası olmayana oranın esnafı borç bile veriyor belli süre idare ediyor peki A 101-BİM-ŞOK Bu marketler parası olmadığı zaman vatandaşa borç veriyorlar mı halkın bunu iyi düşünmesi lazım ona göre hareket etmesi lazım.