Reklam
Reklam

ÇETİN, "ARDAHAN'A ÖDENEK AYRILDI, SIRA UYGULAMADA"

ÇETİN, "ARDAHAN'A ÖDENEK AYRILDI, SIRA UYGULAMADA"
19 Haziran 2022 - 16:34
Ardahanlı hayırsever iş adamı Cavit Çetin, “Tüm Türkiye’de yatırımlar başladı. Merkezi hükümet tarafından Ardahan’ın da mevcut yatırım ve projelerinin tamamlanması için ödenek ayrıldı” dedi.

Bu haftaki yazısında yine Ardahan’ın sorunlarını dile getiren Çetin, “1992 Yılında il olan Ardahan’da başta kamu yatırımları olmak üzere birçok proje tamamlanmamıştı. Ancak AK Parti hükümeti ilimize yeni ödenekler tahsis ederek yarım kalmış ya da başlanmamış projelerin hayata geçmesi için yeni bir yol haritası hazırladı. Ardahan’a sadece 60 Km uzaklıkta bulunan Yukarıcanbaz Köyünde tren istasyon alanı ve gümrükleme merkezinin kurulması için kamuoyunda yoğun bir talep var. Ardahanlılar Havaalanı konusunda ilk günkü gibi isteklerini yeniliyorlar.  Karayollarından istenilen seviyeye yaklaşıldı. Tünel projelerinde ise aktarılan yeni ödenekler nedeniyle çalışmalar başladı. Ardahanlı yetkililerden ve idarecilerden temel ricamız Sahara tüneli yatırım programındadır ve bir an önce kazma vurulsun. Yine Ardahan- Ardanuç arasında tünel projesi ile ilgili bir proje çalışmasının başlamasını istiyoruz. AK parti hükümeti verdiği tüm sözleri ve müjdeleri yerine getiriyor, bu konuda kimsenin endişesi olmasın. Ardahanlı kardeşlerim haklı olarak icraat görmek istiyor. Eskilerin bir başarısı olmadığı halde yeniden sahnelere dönme isteği tamamen koltuk sevdası olduğunu göstermektedir” dedi.

CAVİT ÇETİN’DEN BABALAR GÜNÜ MESAJI

Babalar Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımlayan Ardahanlı hayırsever iş adamı Cavit Çetin, “Yüreğiyle, fedakârlığıyla ömrünü ailesinin huzuruna, mutluluğuna, refahına adayan tüm babaların Babalar Günü'nü tebrik ediyorum” dedi.

Babalık gibi kutsal bir sorumluluğu üstlenerek, evlatlarımızın hayata tutunması için gösterdiği fedakarlıklardan dolayı tüm babaların gününü kutlarım diyen Çetin, vermiş olduğu mesajında şunları söyledi. “Babalarımız; bizlere hayatın anlamını, zorluklarla başa çıkmayı, güzellikleri paylaşmayı öğreten, ailenin koruyucusu ve kollayıcısı olan en değerli varlıklarımızdır. “Baba” bir çocuğun söylediği ilk sözlerden birisidir. Bu sözün değerini dün olduğu gibi bugün de çok iyi biliyoruz. Onlara layık iyi birer evlat olmak, sevgi ve saygı göstermek, hepimiz için yerine getirilmesi gereken bir vefa borcudur. Hiçbir karşılık beklemeden yaşam boyu varlıklarıyla bize güç veren, şefkat ve sevgisini bizden esirgemeyen babalarımız, geleceğe hazırlanmamız ve sosyal hayata atılmamız konusunda önemli yer tutar. Her koşulda bize destek olan ve tüm zorluklarla mücadele etmeyi öğreten babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun.”
Reklam
Bu haber 2073 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum