Reklam

ÇELİŞKİLER, İDDİALAR VE SORUNLAR!

ÇELİŞKİLER, İDDİALAR VE SORUNLAR!
29 Ağustos 2021 - 14:54
DÜŞMANLAR DOST, DOSTLAR DÜŞMAN OLDU!

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir’le yaşadığı sert tartışmaları geride bırakan Atatürk Mahallesi Muhtarı İbrahim Özer, adeta düşman çatlattı.

İBRAHİM ÖZER 1- FARUK DEMİR 0

‘Sana zırnık yok’ diyerek tehdit ettiği ve ulusal basına manşet olan Atatürk Mahallesi Muhtarı ile sarmaş dolaş olan Faruk Demir’in saati ve dakikası belli olmuyor. Bir bakıyorsun düşman olduğu kişi ile bir anda dost olabiliyor. İlginç ve düşündürücü!

BARIŞ BİLGİN 1- FARUK DEMİR 0

Öte yandan Gazeteci Barış Bilgin’in geçmişte eleştirdiği Faruk Demir, başından büyük laflar ederek, “Barış Bilgin asla Belediyeye giremez, onun işi bitti, Belediye ona kapalı” şeklinde büyük laflar etmişti. Ancak Barış Bilgin, Belediyeye girerek makamda da poz verdi.

CHP, FARUK DEMİR’İ SİLDİ!

CHP Kadın Kolları Başkanı Aylin Nazlıaka’nın Ardahan ziyaretinden ortadan kaybolan, Seyit Torun’un fırçaladığı ve Ardahan’da ki CHP’lilerin sırt çevirdiği Faruk Demir’e CHP Lideri Kemal Kılaçdaroğlu da artık sıcak bakmıyor. İddialara göre, Faruk Demir ya AK Parti'ye geçecek, yada istifa etmesi bekleniyor!

BAKAN OLACAKMIŞ!

Yanındakilere ‘Ben Bakan Olacağım Göreceksiniz’ diyerek ayar veren Faruk Demir’in Özel Kalem Bütçesine ayırdığı 1 Milyon 200 Bin TL ile hangi kalemlere harcama yapıldığı, kime uçak bileti alındığı, fındık fıstığa kaç para verildiği bilinmiyor.  Kamuoyu, Faruk Demir’den bu konular hakkında açıklama bekliyor!

CHP Büyükşehir Belediye Başkanlarının Faruk Demir hakkında rahatsızlıklarını CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na bildirmesiyle, Kılıçdaroğlu; “Ardahan Belediyesi bizimdir, Faruk Demir’i silin ama Ardahan’ı silmeyin, Ardahan’a tüm Büyükşehir Belediye Başkanları katkı sunsun” çıkışı ardından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Ardahan’a 6 Km sıcak asfalt kazandırırken, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ise Ardahan’a otogar terminali kazandırdı.

MUSTAFA BADEM NEDEN SUSKUN!

Öte yandan Faruk Demir’in keyfi kararlarını onaylamayarak sosyal medya hesabında eleştiren ve akabinde CHP’de ihraç edilen Belediye Meclis Üyesi Mustafa Badem’in son günlerde yaşandığı ileri sürülen yolsuzluklar karşısında neden sessiz durduğu merak edilirken, gazetemizin sağlam kaynaklara dayandırdığı bilgilere göre, Badem’in bir yakınının Belediyede işe alınmasıyla buzların eridiği öğrenildi.
Bu haber 1801 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • DESTEK ARDAHAN
  1 ay önce
  DEMEKKI HIZMETLERI FARUK DEMIR YAPMIYORMUŞ IZMIR ISTANBUL BELEDIYE BASKANLARI YAPIYORMUŞ
 • Halkın sesi
  1 ay önce
  Neler neler daha göreceğiz bizler yazık yazık gerçekten...