Reklam
Reklam

CAVİT ÇETİN'DEN YATIRIM ÇAĞRISI

CAVİT ÇETİN'DEN YATIRIM ÇAĞRISI
09 Mayıs 2022 - 12:18
Ardahanlı hayırsever iş insanı ve siyasetçi Cavit Çetin, kentte şimdi yatırım yapan işadamlarının gelecekte bu yatırımlarından dolayı çok kazanacaklarını söyledi.İş insanı Çetin, Ardahan'ın geleceğinin parlak olduğunu vurgulayarak, "Ardahan'ın enerji geçiş hatları üzerinde olması ve iki adet sınır kapısı ile gelecekte yıldızı parlayan iller arasına gireceği kesindir. Ardahan'a şimdiden yatırım yapan iş insanları bunu daha iyi biliyor" dedi.

EN KARLI YATIRIM KRİZ DÖNEMLERİNDE YAPILAN YATIRIMDIR

Kriz dönemlerinde yeni yatırım yapmanın önemine de değinen hayırsever iş insanı Cavit Çetin, "20 yıllık Ak Parti iktidarı döneminde yatırım yapan işletmeler karlarını katlayarak büyütüyor. Çünkü liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın büyümeye verdiği önemi herkes biliyor. Yatırımların önündeki engelleri kaldıran ve tüm destek ve teşvikleri sunan bir cumhurbaşkanına sahibiz.  Ak Parti vizyonunun üretime verdiği önemi şimdi daha iyi gözlemliyoruz. Dünya devleri ekonomik kriz karşısında çaresiz kaldığı bir süreçte ülkemiz büyümeye ve zenginleşmeye devam ediyor. Bu büyüme ve zenginleşmede toplumun refahını yükseltmiştir. Önceden lüks olarak görülen birçok şey şimdi her vatandaşın rahatça ulaşabildiği bir dönemi yaşıyoruz. Herkesin olmasa da nüfusumuzun büyük bir kısmının artık kapısında bir hatta iki arabası var" açıklamasında bulundu.

2023'DE EKONOMİSİ EN BÜYÜK İLK 10 ÜLKE ARASINA GİRECEĞİZ

Türkiye'nin güçlü ve bölgesinde lider bir ülke olduğunu da söyleyen hayırsever iş insanı Çetin, "Cumhurbaşkanı hükümet sistemine geçtikten sonra ülkemiz büyüme adımlarını hızla atmaya başladı. Bugün savunma sanayi de dünyaya silah, uçak, mühimmat satan bir ülke olduk. Hazinesi dolu bir ülke olduk. Cumhurbaşkanımızın bir hedefi var biliyorsunuz. 2023 yılında ekonomisi en büyük ilk 10 ülke arasında yer almak. Bu hedefe bugün daha yakınız. Devletin güvenliğinin insanın güvenliğinden başladığını bilen bir lider yönetimindeki ülkemizde hak ve hukuk da en üst seviyeye çıkmış durumda. Liderimiz tüm vatandaşlarımızın haklarını hukuk güvencesi altına almasıyla bugün Avrupa da parmakla gösterilen ülkeler arasında yer alıyoruz" diye konuştu.     
Reklam
Bu haber 715 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum