Reklam
Reklam

BÜLENT SARITAÇ GÜVEN TAZELEDİ

BÜLENT SARITAÇ GÜVEN TAZELEDİ
15 Mayıs 2022 - 21:12
İstanbul Göle Dernek Başkanı Bülent Sarıtaç, 4 adayın yarıştığı seçimde 3.defa yeniden seçilerek güven tazeledi. Merkezi İstanbul Esenyurt’ta bulunan Ardahan İl Göle Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 15 Mayıs 2022 Pazar günü Esenyurt Belediyesi Kültür Merkezinde Olağan Kongresini yaptı.

Kongrede Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt yarıştığı konuşmada “Eğer Başkan olarak buradaysam, bu sizlerin desteği ile oldu. Her zaman Göleli hemşerilerimin yanında olmaya çalışıyorum” dedi.

Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin ise, tüm adaylara başarılar dileyerek, Göle Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği kongresinin hayırlı olmasını temenni etti.

Kongreye Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin, Esenyurt Kent Konseyi Başkanı Mehmet Hanifi Kaya, Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Orhan Çerkez, Ardahan Kültür Evi Başkanı Efrail Çiftçi, Göle Dernekler Federasyonu Başkanı Ertekin Baysan ve çok sayıda STK Başkanı katıldı. İstanbul Göle Derneği yapılan kongrede Başkan adayları Bülent Sarıtaç 182, Harun Yıldırım 136,Talip Bulak 63, Köksal Bozkurt ise 23 oy aldı.


Reklam
Bu haber 1228 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Haso göle
  1 ay önce
  Ne seçimi bildiğin köy kahvesi bir tane bayan üye bırakmadınız hepsini itiklediniz bari baskanlar eşlerine değer veripte katılım saglasaydi
 • Isme gerek yok
  1 ay önce
  Arkasinda kemal deniz vardi tabikide kazancak