Reklam

Buca'dan Hanak Belediyesine araç jesti

Ardahan’ın Hanak İlçesinde Belediyecilik alanında başlattığı başarılı çalışmalarla dikkat çeken Hanak Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya, Belediyenin araç filosunu genişletmeye devam ediyor.

Buca'dan Hanak Belediyesine araç jesti
13 Mart 2017 - 15:32 - Güncelleme: 13 Mart 2017 - 15:37

Hanak Belediyesini borçlu olarak devr alan CHP’li Büyükkaya, bir taraftan eski dönemin borcunu öderken, diğer taraftan da Hanak İlçesinin gelişmesi için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

İzmir Buca Belediyesinden Hanak Belediyesi 2 adet araç hibe edildi. Kardeş Belediyecilik kapsamında çalışmalarına son hızıyla devam eden Hanak Belediyesine İzmir Buca Belediyesinden 1 adet BMC Fatih Kamyon ve 1 Adet Hidromek JCB Kepçe olmak üzere 2 adet araç hibe edildi. 

Hanak Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya: İlçemizi daha temiz daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için çabalıyoruz. Araç gereç konusunda sıkıntılarımızı Kardeş Belediyelerimizin  destekleriyle aşıyoruz. Bu hususta bu araçların Belediyemize kazandırılmasında Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina başta olmak üzere tüm Buca belediyesine Belediyemiz ve İlçemiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 3461 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum