Reklam
Reklam

BU TAKIM ARDAHAN'IN SAHİP ÇIKIN!

BU TAKIM ARDAHAN'IN SAHİP ÇIKIN!
02 Şubat 2020 - 20:35 - Güncelleme: 02 Şubat 2020 - 22:49

Ardahan’ı Bölgesel Amatör Bal Liginde temsil eden Hoçvanspor liderliğe emin adımlarla yaklaşıyor. Temsilcimiz Hoçvanspor, evinde konuk ettiği lig 2’incisi DSİ Karadeniz Sporu, maçın 90+4'te attığı golle 1-0 deviren Hoçvanspor, liderliğe emin adımlarla ilerliyor.

‘Doğu Ekspresinin son durağı Ardahan olsun’, ‘Ardahan’a Hava alanı İstiyoruz’ çağrılarını rövanşta olduğu şu günlerde Ardahan’ı bir üst lige taşımak için mücadele eden Ardahan’ın Bal Ligi temsilcisi Hoçvan Spor tüm maddi ve manevi destekten yoksun olmasına karşın Ardahan’ı bir üst lige, 3’üncü lige taşımaya iddialı.

Evinde konuk ettiği lig 2’incisi DSİ Karadeniz Sporu maçın uzatma dakikalarında attığı gölle 3 altın puan alan temsilcimiz Hoçvanspor, puanını 25'e çıkaran Hoçvanspor Ardahan’ın takımının olduğunu ve tüm Ardahanlılardan destek beklediğini bir kez daha ortaya koydu.

Bu haber 2102 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • vedat topcu
  8 ay önce
  sporun her branşı fazlasıyla desteği hak ediyor. kendisini zor geliştiren bir il o*** ardahan amatörler futbolcuların cektiği sıkıntıları çok iyi anlıyorum tff yetkilileri ve ardahanın ekmeğini yiyen yöneticilerden ricam arkadaşlarımıza maddi manevi sahip çıkmaları o soğuk iklimde insanlar dışarı çıkamazken futbolcu kardeşlerimiz haftada 3.4 idman yapıp 90 dakika maça çıkıyorlar.desteklenmeyi fazlasıyla hak ediyorlar.
 • Kibar YILDIRIM
  8 ay önce
  Hani her hafta sonu bir yerlerde kaz gecesi yapan dernekler.orda burda boy gösterenler.Ardahan bizim sevdamız diyenler.rnGelin top***ın bir araya biraz olsun bu takıma destek olun.bu takımda bir üst lige çıksın.rnSiz takıma sponsor olun.takım reklamınızı yapsın.
 • Muhsin OKCU
  8 ay önce
  Bölgede bir hava a***ını en çok Ardahan hakkediyor. Sürekli seçim zamanlarında vaat olarak veriliyor. maalesef seçimler bittiğinde Ardahan bu konuda yine değerlendirme dışı bırakılıyor. Gelişmiş ülkelerde kasabalarda bile hava limanları mevcut.