Reklam

BELEDİYENİN WEB SAYFASI YENİLENDİ

BELEDİYENİN WEB SAYFASI YENİLENDİ
21 Ocak 2020 - 16:24

Ardahan Belediyesi’nin resmi web sitesi http://ardahan.bel.tr yenilendi. Yapılan yeniliklerle beraber site daha kullanışlı ve daha görsel hale getirildi.
Görsel ve fonksiyonel olarak yepyeni bir görünüme kavuşturulan yeni web sitesinde Ardahan Belediyesi’nin hayata geçirdiği hizmetler, yatırımlar, belediyeye ait güncel haberler detaylı bir şekilde incelenebiliyor.

Kullanım kolaylığı, sade ara yüzü ve farklı cihazlara uyumlu yapısı sayesinde yenilenen web sitesinin Ardahanlıların daha etkin bir şekilde kullanabileceklerini belirten Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir,"Resmi web sayfasını vatandaşlarımızın daha kolay ve etkin bir şekilde kullanabilmesi amacıyla yeniledik.  Tüm internet tarayıcılarına, cep telefonlarına ve tabletlerle uyumlu sayfa tasarımları, hızlı erişim bölümleri sayesinde belediyemiz hakkındaki bilgilere erişmek, işlem yapmak artık çok kolay. Günümüzde teknoloji yoğun bir şekilde kullanılmakta. Biz de Ardahan Belediyesi olarak teknolojinin imkanlarından faydalanmak istiyoruz. ardahan.bel.tr adlı internet sitesinde güzel bir çalışma gerçekleştirerek tüm siteyi yeniledik. Mobil ve internet üzerinden belediyemizin yaptığı çalışmalar çok hızlı bir şekilde duyuruluyor. Belediyemizin yaptığı projeler görselleri ve detaylı bilgileriyle vatandaşlarımıza aktarılıyor" dedi.

Vatandaşları yeni web sitelerini ziyaret etmeye davet eden Başkan Demir, "Ardahanlı vatandaşlarımıza çok daha iyi hizmet sunmak için bu portalı oluşturmuş olduk. Uzun zamandır profesyonel ve güzel bir ekibin üzerinde çalışmış olduğu bir projeydi. Gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımız internet sayesinde web sitemizden belediyemizle alakalı birçok şeyi bu siteden yapabilecekler" şeklinde konuştu.

Yeni web sitesinin temel özellikleri arasında, güncel web teknolojilerine uyumlu kod altyapısı, Ardahan Belediyesi'ne yapılan başvuruların durumunun anında sorgulanabileceği, belediyemiz tarafından yapılan projelerin takip edilebileceği ve harita üzerinde görüntülenebileceği proje ekranı, Ardahan’ın sosyal ve kültürel haritası (tarihi mekanlar, sosyal merkezler, belediye konumları) görüntülenebileceği sosyal harita, Belediye TV, belediye işlemlerine daha hızlı ve güvenli erişim, iletişim rehberi sayesinde belediye birim telefonlarına, muhtarlarımızın iletişim bilgilerine ve belediye lokasyonlarının harita üzerinde adreslerine ve iletişim bilgilerine hızlı erişim, hatırlatmalar, beyaz masa ve duyurulara özgü duyurular sayfası, Hangi etkinliğimiz nerde, ne zaman gibi birçok soruya cevap etkinlik sayfası, ihaleler hakkında çok daha zengin ve güncel içerik sunan ihale sayfası, tüm fotoğraf galerine ve videolara kolayca ulaşabileceğimiz tasarımı ile yenilik katan multimedya sayfalarının bulunduğu bildirildi.


Bu haber 556 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • İsim öneml değil
    8 ay önce
    Çok güzel olmuş biran önce proje görsellerini bekliyoruz sitede bu başkan mücadele etmeyi seviyor başarılar