Reklam
Reklam

BELEDİYE İŞÇİLERİNİ, KORONA BİLE DURDURAMIYOR

BELEDİYE İŞÇİLERİNİ, KORONA BİLE DURDURAMIYOR
09 Nisan 2021 - 18:43
Ardahan Belediyesi temizlik hizmetleri çalışanları canlarını hiçe sayarak görevlerini yerine getirmek için canla-başla çalışıyor. Pandemi sürecinde bile kentin temizliğinden ödün vermeyen belediye işçilerinin çabası halkın takdirini de topluyor.

İşçilerin sabahın erken saatlerinde başlayan mesaisi gece yarılarına kadar devam ederken, göreve giderken çekilen bu resim işçilerin fedakârlıklarının bir göstergesi oldu. Kent Merkezinde ki tüm cadde ve sokaklarını su vasıtasıyla yıkayan Ardahan Belediyesi, yağmur kanallarında biriken taş ve çamurları da temizleyerek Ardahan’ı tozdan kurtarmaya çalışıyor.

ARDAHAN BELEDİYESİ TAM GAZ ÇALIŞIYOR

2019 yılındaki yerel seçimler sonrası göreve gelen Belediye Başkanı Faruk Demir’in kentin temizliğindeki hassasiyeti kendini göstermeye başladı. Gece saatlerinde ve sabahın ilk ışıklarıyla şehrin bütün mahallerindeki yollar ve kaldırımların temizliği ile çöplerin zamanında alınması geçmişte görmeye alıştığımız çevre kirliliğini ortan kaldırdı.

YOL YAPIM ÇALIŞMALARI ÖNÜMÜZDEKİ AY BAŞLAYACAK

Belediye işçilerinin temizlik çalışmalarını yerinde denetlemek için sabahın erken saatlerinde işçilerle birlikte sahaya inen başkan Demir’in baharın ilk aylarıyla yolların ve kaldırımların yıkanması için verdiği talimat sonrası günün her saati çalışmalar aralıksız devam ederken, önümüzdeki aylarda yol ve kaldırım çalışmalarının başlayacağı bildirildi.
 
Bu haber 1946 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • HALKIM ESNAFIM VATANDAŞIM
    1 yıl önce
    Yama yapmakla yol çalışması olmaz işçilerede yazık adamlar torbalarla çukur kapatıyorlar hizmet olacaksa eskisi temizlenip yerine yenisi yapılınca hizmet olur çok eksik bütçe yok diyiliyor ama işe gitmeden maaş a***lar da oluyormuş fazla maaş a***lar oluyormuş haksız yere sn başkanın ismini kul***arak prim yapan işçilermi desem Başkan mı desem bilemedim kendilerini Başkan havasına kaptırmış Kişiler demem daha mantıklı olacaktır bence :) bazen görmedim duymadım bilmiyorum üç maymun oynayayım diyorum ama haksızlık oluncada duramıyorum Ardahan halkı çok rahatsız bu durumlardan ençokta ortada Dayım dayım bende ne istersem o olur insanlara karşı EGO’su yükselişe geçmiş insanların sayesinde sn başkana insanlar tepkili gördüğüm duyduklarımı halkın esnafın vatandaşın söylemlerini yazarak dile getirdim belki bir çözüme ulaşılır.