Reklam

BELEDİYE BAYRAMA HAZIR

BELEDİYE BAYRAMA HAZIR
11 Ağustos 2019 - 11:29

Ardahan Belediyesi, ‘temiz kent’ sloganı ile sürdürdüğü çalışmalarını Kurban Bayramı öncesinde yoğunlaştırdı. Temizlik işçileri, kurban bayramı öncesi cadde ve sokakları yıkamaya başladı.

Fen İşleri Müdürlüğünce yapılan açıklamada, "Yaklaşan kurban bayramı öncesi serhat şehrimize gelen gerek gurbetçi gerek günü birlik misafirlerimizi daha iyi ve daha temiz bir şehirle karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz" denildi.

Fen İşleri Müdürlüğünden yapılan temizlik çalışmaları hakkında bilgi alan Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir:  “Ardahan Belediyesi olarak Kurban Bayramı öncesi vatandaşların temiz ve sağlıklı bir ortamda bayram geçirmesi amacıyla şehrimizde temizlik çalışmaları gerçekleştirdik. Daha temiz ve sağlıklı bir Ardahan için 7 gün 24 saat çalışma yapan temizlik işleri müdürlüğü ekiplerimiz rutin temizlik çalışmalarını da şehrin birçok noktasında özenle sürdürüyor. Kurban kesimi için belediyemiz mezbahanesi ve kasap arkadaşlarımız tüm çalışmalarımızı yapmışlar Mezbahane veterinerimiz Funda hanım ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 1020 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum