Reklam
Reklam

BAŞSAVCI UYGUR KAAN ARISOY'DAN GAZETECİLERE VEDA ZİYARETİ

Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy, Küresel Gazeteciler Konseyi Ardahan İl Temsilcisi, Ardahan Gazeteciler ve Foto Muhabirleri Başkanı ve ANKA Haber Ajansı Ardahan temsilcisi Özkan Karakaya ile Gazeteci Kasım Tırpancı’yı ziyaret etti.

BAŞSAVCI UYGUR KAAN ARISOY'DAN GAZETECİLERE VEDA ZİYARETİ
30 Haziran 2022 - 15:41 - Güncelleme: 30 Haziran 2022 - 15:50
Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK), 5 bin 75 adli ve 351 idari Hakim ve Savcıyı kapsayan yaz kararnamesi kapsamından Ardahan Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden Osmaniye Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Uygur Kaan Arısoy, Ardahan'daki basın kuruluşlarına veda ziyareti gerçekleştirdi.

Basını yakından takip ettiklerini belirten Başsavcı Arısoy, çalışmaktan büyük mutluluk duyduğu Ardahan'da, görev yaptığı 2 yıllık süre içinde birçok dostluklar kazandığını söyledi.

Ardahan Gazeteciler ve Foto Muhabirleri Başkanı ve ANKA Haber Ajansı Ardahan temsilcisi Özkan Karakaya: “2 yıllık görev süresi içinde yaptığı çalışmalarla önemli hizmetler gerçekleştirmeye gayret gösteren Cumhuriyet Başsavcısı Arısoy, Ardahan Adliyesi hizmet binası için yeni proje kazandırdı. Çıldır Adliyesi’nin yeniden açılması için de yer arayışını sürdüren, Kamu kurumlarıyla uyum içerisinde çalışan, mesleki kuruluşlar ve vatandaşlarla sürekli iç içe olan Cumhuriyet Başsavcısı Arısoy, davaların erken sonuçlanması için büyük gayret gösterip, başarılı çalışmalarının sonucunda Osmaniye iline Cumhuriyet Başsavcısı olarak atandı. Cumhuriyet Başsavcısı Arısoy’a yeni görevlerinde başarılar dileriz” dedi.


 
Bu haber 1470 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum