Reklam
Reklam

BAŞKAN POLAT, AK PARTİYİ TOPARLADI

BAŞKAN POLAT, AK PARTİYİ TOPARLADI
27 Ocak 2020 - 21:01

AK Parti Hanak İlçe Başkanlığına atanan Serhat Polat, partinin eski gücüne kavuşması için tüm dava arkadaşlarıyla birlikte yoğun bir çalışma temposu gerçekleştireceklerini söyledi.

Genel Merkezin görevlendirdiği ve koordinatör milletvekilinin yürüttüğü çalışmalar sonucu AK Parti Genel Merkezine çağrılan isimler arasında yapılan mülakat sonucu Ak Parti Hanak ilçe başkanlığı görevine Beşircan Serhat Polat atanmıştı.

YATIRIMLAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEK

Hanak AK Parti yönetimiyle birlikte ilçenin sorunları konusunda çözüm arayacaklarını belirten Başkan Polat: “AK Parti hizmet ve dava partisidir. Bizden önce partimize emek veren tüm ilçe başkanlarımızla birlikte hareket ederek uyum içerisinde çalışacağız. Birlik beraberlik içerisinde olacağız. Hiç kimseyle bir husumetimiz yoktur. Bizim amacımız ilçemize daha çok yatırım kazandırmaktır. Milletvekilimiz Prof. Dr. Orhan Atalay’a ilçemize yapılması istenen yatırımlar konusunda bir takım raporlarımız olacaktır. AK Parti ailesi arasında küslük olmaz hizmet yarışı olur. İlçe yönetimimizle birlikte kamu kurumları ziyaret edip fikir alış verişinde bulunuyoruz. Partimizin ilimize ve ilçelerimize kazandırdığı yatırımlar hız kesmeden devam edecektir” dedi.

Bu haber 2830 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum