Reklam
Reklam

BAŞKAN KAAN KOÇ, ANKARA TEMASLARINI DEĞERLENDİRDİ

BAŞKAN KAAN KOÇ, ANKARA TEMASLARINI DEĞERLENDİRDİ
15 Eylül 2021 - 22:52 - Güncelleme: 15 Eylül 2021 - 23:06
Ak Parti Ardahan İl Başkanı Kaan Koç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in önümüzdeki hafta Ardahan’a gelerek teşkilatlanma çalışmalarıyla ilgili toplantı yapacağını söyledi. 

Başkan Koç: “Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir’in öncülüğünde İl, İlçe teşkilatlarımız, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ile bir araya gelerek 2023 öncesi yol haritamızı, yapılmış ve yapılacak çalışmalarımızı bu önemli toplantıda değerlendireceğiz” dedi.

Geçtiğimiz hafta Ankara’da bir takım ziyaret ve temaslarda bulunduğunu açıklayan Başkan Kaan Koç, Ardahan Haber Merkezini ziyaret ederek çalışmalarla ilgili bilgilendirmelerde bulundu.  

Türkiye ve Ardahan gündemi hakkında gazeteci Özkan Karakaya ile özel sohbette bulunan AK Parti Ardahan İl başkanı Kaan Koç, Ankara temaslarını değerlendirdi. 

Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay’la Ardahan’ın sorunları için çeşitli ziyaretler gerçekleştirdiklerini ve önemli dönüşler aldığını belirten Başkan Kaan Koç, “Milletvekilimiz Atalay, Ardahan için çok titiz çalışıyor. Ankara’da Sayın Atalay’ın hassasiyetini ve Ardahan için mücadelesine şahit oldum. Ardahan AK Parti’de ki birlik ve beraberlik ilimizin sorunlarının çözümüne ciddi katkı sunmaktadır. Ardahan diğer illere nazaran en çok yatırımı alan ildir. Tünellerimiz başladı, yol çalışmalarımız sürüyor. Köylerimizin eksiklikleri tamamlanıyor, yatırımlar tüm hızıyla devam etmektedir. Ardahan’da her kes işini başarıyla yapıyor, aksayan nokta olursa müdahale ediyoruz. İlimizin sorunlarını çok iyi biliyoruz ve yapılması gereken ne varsa AK Parti Teşkilatı olarak üzerimize düşeni yapıyoruz. Teşkilatımızda birlik beraberlik sağlanmış, vatandaşını düşünen hizmet odaklı anlayışımız amacına ulaşıyor” dedi.
Bu haber 4032 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • HAKAN KISACA
  10 ay önce
  Elinize Sağlık Değerli Başkanlarımız Özkan bey kaan bey teşekkür ederiz Ardahan için yaptıklarınıza mehmet koç müdürüme selamlar saygılar
 • Yaşar beşli
  10 ay önce
 • ÇOBAN
  10 ay önce
  Vatandaşını düşünen demesek işine geldiğini düşünen oldunuz işinize gelmediği için vatandaş için hiç birşey yapmıyorsunuz bunu siz daha iyi bilirsiniz bence işimize gelirse yaparız vatandaş gelmez isen yapmayız uygu***ıyor bence insanlar aç işsiz çaresiz sölermisiniz hangi adımlar attınız geldiniz geleli kaan bey böyle teşkilat***ma birdahaki seçimde kaybetmektir izlenimlerinizde eksik çok eksinizde çok seçimlere böle girilirse şimdide geçmiş olsun diyorum bir vatandaş olarak izlenimlerim tecrübem bu yönde...