Reklam
Reklam

BAŞKAN GÜLTEKİN: BÜYÜK SORUNLARI ÇÖZDÜK

BAŞKAN GÜLTEKİN: BÜYÜK SORUNLARI ÇÖZDÜK
02 Kasım 2020 - 19:40

Adalet ve Kalkınma Partisi Göle İlçe Başkanı Sinan Karatay ve Yönetim Kurlu Üyesi Şansal Alabay Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin’i makamında ziyaret ederek ilçede yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin, kış gelmeden mevcut sorunları toparladıklarını, hız kesmeden saha çalışmalarını büyük titizlikle yürüttüklerini söyledi.

Göle’deki yatırımlar, projeler ve çalışmalar hakkında geniş kapsamlı açıklama yapan Başkan Gültekin, önümüzdeki yıl Göle’de büyük sorunların kalmayacağını belirtti. Göle Hayvan Pazarı’nın yeniden açıldığını da belirten Başkan Gültekin, “Daha önce niyet edilen ancak tamamlanamayan büyük projeleri kararlılıkla sonuçlandırdık ve inşaat çalışmalarına başladık. Güneş Enerji Sistemi inşaatı başladı ve önümüzdeki günlerde açılışını yapacağız. Göle’ye böylesine güzel bir eser kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz. Eğitim öğretim öncesi tüm okullarımızı dezenfekte ettik. Tüm okullar ve camilerin önlerine kilit parke döşeyerek çamurdan kurtardık. Kızılay binasına giden yolların alt yapısını ve kilit parkesini yaptık. Mahalle aralarındaki kilit parke çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmalarımızı sonuç odaklı yapıyoruz. Halkımız hizmetin en iyisine layıktır. Göle Belediyesi çalışıyor” dedi.

CHP Göle İlçe Başkanı Recai Özalp ve İl Genel Meclis Üyesi Vahit Atasoy’un Cumhuriyet Bayramı protokolünde yer bulamamaları nedeniyle yaptığı açıklamayı doğru bulmadığını belirten AK Parti Göle İlçe Başkanı Sinan Karatay, “Siyasilerin koltuk derdi olmamalı. Ben ve İl Genel Meclis Üyelerimizde protokolde oturmadık ve yer bulamadık. Koltuklara halkımız otursun sorun olmaz, biz vatandaş için hizmet üreteceğiz, bizi bu makamlara halkımız getirtti” dedi.
 

Bu haber 2123 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum