Reklam
Reklam

Başkan, esnafın derdini dinledi

Başkan, esnafın derdini dinledi
03 Eylül 2019 - 20:24

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisinden Ardahan belediye Başkanı seçilen Faruk Demir, sabah saatlerinde Kongre Caddesinde bulunan esnafa günaydın ziyareti gerçekleştirdi.

Başkan Demir’le birlikte CHP İl Başkanı Yalçın Taştan, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Kent Konseyi başkanı Burak Taştan ve Birim Amirleri katıldı.

Ziyarette esnafla sohbet eden Başkan Demir, 5 yılda yapacakları proje çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Her fırsatta halka bir araya gelmeye çalışan Başkan Demir, Esnafın sorunlarını tek tek dinleyip not aldı. Kongre Caddesi esnafından gördüğü ilgiden dolayı memnun kaldığını belirten Başkan Demir, Esnafın taleplerinin bir an önce gerçekleşmesi gerektiği talimatını vererek, “Göreve geldiğimiz günden bu yana halkımızın sorunlarını dinleyip onlara çözüm yolları bulmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki dönemde hayata geçireceğimiz projeler hakkında esnafımıza bilgi verdik. Biz esnafın sıkıntılarını biliyoruz. Ardahan Belediyesi olarak imkanlar ölçüsünde çözmeye çalışacağız” dedi.  

Başkan Faruk Demir’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Kongre Caddesi esnafı da ekonomik krizden kaynaklı olarak işlerin durgunluğundan dert yandı.  

Bu haber 1427 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum