Reklam
Reklam

BAŞKAN DEMİR, PUANINI YÜKSELTİ

BAŞKAN DEMİR, PUANINI YÜKSELTİ
13 Şubat 2020 - 11:49

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından 31 Mart yerel seçimleri ardından CHP’li Belediyeler üzerine gerçekleştirdiği anket çalışmasında Faruk Demir’in yönettiği Ardahan Belediyesinin kamuoyunda yükselişe geçtiği öğrenildi.

İlgili anket şirketi, İstanbul, Ankara, İzmir, Ardahan ve birçok CHP’li Belediyelerin çalışmalarını vatandaşa sordu. Anket sonuçlarına göre, Ardahan Belediyesi puanını yükseltirken, diğer birçok CHP’li Belediyelerin yerel yönetim anlayışının kamuoyunda olumlu karşılandığı gözlendi.

Ardahan Belediyesinde israfa son veren, kiralık araç dönemini kapatan, sosyal ve halkçı belediyecilik anlayışıyla Belediyeyi yöneten Başkan Faruk Demir, ilkbaharla birlikte büyük projelere başlayacağı öğrenilirken, projelerin fizibilite çalışmaları ve hazırlıkları ise sürüyor.

Bu haber 1180 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Burak75
  8 ay önce
  Ne kadar yansız tarafsız haber yapıyorsunuz!! Maşallah..Cümleye bak..''Ardahan Belediyesinde israfa son veren, kiralık araç dönemini kapatan, sosyal ve halkçı belediyecilik anlayışıyla Belediyeyi yöneten Başkan Faruk Demir''..Şimdi siz tarafsızsınız öyle mi..hangi projelermiş ismi var mı bu birrr,neye göre kime göre puanı yükselmiş bu ikiii...''CHP’li Belediyelerin yerel yönetim anlayışının kamuoyunda olumlu karşı***dığı gözlendi'' buna ne demeli...chp li belediyelerin yolsuzluklarını da yazsana...o açıdan da bir numaralar.onu niye yazmıyorsunuz...
 • Ardahan kale idi gitti
  8 ay önce
  Teşekkür konuşması ve konser dinlemeye giden milliyetçi Ardahan halkının huzuruna sayısını hatırlayamayacak kadar çok zafer işareti ile piste çıkanları gördükten sonra puan verdik zaten. 5 milyonluk arsanın üzerine 1 köy tuvaleti yapınca da yükseldi puanı. Pankart asmıştı sahi su faturası düşecekti hani. Ah sempatik yüzlüm eli sazlım unuttum senin CHP li olduğunu. Şimdi sen benim puanımı ver hak ettik çünkü.