Reklam

BAŞKAN DEMİR ÇALIŞIYOR

BAŞKAN DEMİR ÇALIŞIYOR
23 Ağustos 2019 - 11:14

Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, ilin tüm sorunları çözmek için iddialı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Ekibiyle sürekli sahada olan Başkan Demir, geçmişte kalan ve yapılmayan yüzlerce soruna neşter atmak için gece gündüz demeden çalışıyor.

2019 yılı içerisinde programa alınan çalışmaların tamamlanması için seferberlik başlatan Başkan Demir, mahalleler arasında ayrımcılık yapmadan bozuk olan tüm yolların onarılması, kaldırımların yenilenmesi ve sorunsuz bir alt yapı için Fen İşleri Müdürlüğü’ne talimat verdi. İmar konusunda da taviz vermeyen başkan Demir, Ardahan’ın planlı ve modern bir şekilde büyümesine özen gösteriyor.

KİRALIK ARAÇLARDAN KURTULUYORUZ

Önümüzdeki günlerde sözleşmeleri bitecek olan kiralık araçlar için yeniden kiralama sistemine geçmeyeceklerini açıklayan Başkan Demir, Ankara, İzmir ve İstanbul ziyaretlerinde Ardahan Belediyesine birçok araç kazandırdı.

BELEDİYE ARAÇ FİLOSUNA 15 HİBE ARAÇ GELİYOR

Ardahan Belediyesini kiralık araçlardan kurtaracağız diyen Başkan Demir, “Göreve geldiğimizden beri hep bunu söylüyoruz. Ardahan´da topladığımız paraları kiralamaya kullandırmayacağız.  Belediyenin Bütçesinden de araç almayacağız. Ne kadar kiralık araç varsa onların yerine kendi çevremizle, gücümüzle, hibe ve bağışla bu sorunu çözeceğiz. Şimdiye kadar belediyemize 3 araç kazandırdık, inşallah 1 ve ya 1,5 ay içerisinde kalan 15 aracında hepsinin yerine hibe araç alıp vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız" dedi.

ÖKSÜZ AİLESİNE MORAL ZİYARETİ

Geçtiğimiz hafta Halilefendi Mahallesi’nde yağmurdan evi yıkılan 3 çocuk babası Nurettin Öksüz ve eşi Gülseren Öksüz’ü de ziyaret eden Başkan Demir, aileye geçmiş olsun dileklerini iletti ve belediye olarak üzerlerine ne düşüyorsa yardımcı olacaklarını söyledi.

HALİLEFENDİ MAHALLESİNİN SORUNLARINI DİNLEDİ

Halilefendi Mahallesi’nde bakımsızlıktan dolayı kullanılmayan çocuk parkını da yerinde inceleyen Ardahan Belediye Başkanımız Faruk Demir, Mahalle sakinleri ve çocuklarla sohbet edip sorun sıkıntılarını dinledi. Başkan Demir, Park Bahçeler Müdürüne parkın etrafındaki İstinat duvarının onarılarak parkın mahalleliye hizmet verecek şekilde yapılması talimatını verdi.

Bu haber 4117 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Avni çamliyurt
  10 ay önce
  Yolunuz açık olsun başkanım güzel günler görmek dilegilyle
 • Ulaş Çetin
  10 ay önce
  Helal olsun başkanım Ardahan için doğru kararin siz olduğunu her defasında kanıtlıyorsunuz başarılarınız devamini diliyorum Allah sizi başımızdan eksik etmesin