Reklam

BAŞKAN ÇOBAN: SAFFET KAYA, İLİMİZİN EN BÜYÜK DEĞERİDİR

BAŞKAN ÇOBAN: SAFFET KAYA, İLİMİZİN EN BÜYÜK DEĞERİDİR
31 Temmuz 2020 - 00:08
Genç Parti Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban, Ardahan’ın gönüllerde taht kuran 20.21. ve 23. Dönem Ardahan Milletvekili Saffet Kaya’yı makamında ziyaret etti.
 
Ankara’da bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunan Başkan Çoban, Kaya’ya yaptığı ziyarette gündeme ilişkin önemli konular hakkında fikir alış verişinde bulunduğunu söyledi.
 
Ziyaretin önemi hakkında değerlendirmelerde bulunan Başkan Çoban: “Saygıdeğer vekilimiz Sayın Saffet Kaya, Ardahan’ın dağına ve taşına adını yazdırmış, tüm hemşehrilerimizin gönlünde taht kurmuş, büyük hizmetler yaparak ilimizin çehresini değiştirmiştir. Her zaman Ardahan’a olan samimi sevdasından hiçbir zaman vazgeçmemiş olan Sayın Kaya, gece gündüz demeden tüm halkımızın hizmetine ve yardımına koşmaktadır. Saygıdeğer vekilimiz Sayın Saffet Kaya’nın geçmişte olduğu gibi günümüzde de yaptığı hizmetlerden dolayı Z kuşağı bile kendisini tanıyor ve saygı duyuyor. Ankara ziyaretimde Ailem ile birlikte Sayın Kaya’ya nezaket ziyaretinde bulunarak önemli fikirlerinden istifade ettik. Sayın Kaya, siyaset üstü devlet adamı kimliği ve bilgisiyle bizlere her zaman önemli yol göstericisi olmuştur. Eşim Güler Çoban Hanımefendi ile birlikte, çocuklarım Cemre Berfe, Adahan Berk ve Enam Furkan’da Sayın Kaya’yı tanıma fırsatı bularak kendilerini çok sevmişlerdir. Sayın Saffet Kaya Ardahan için büyük bir değerdir, bizlere ilgi alakasından dolayı kendisine sonsuz teşekkür eder hürmet ve saygılarımızı sunarız” dedi.
 
Bu haber 2197 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum