Reklam

BAŞKAN ÇOBAN: KÜRSEL SALGIN VE ULUSAL MÜCADELE İÇİN EVDE KAL

BAŞKAN ÇOBAN: KÜRSEL SALGIN VE ULUSAL MÜCADELE İÇİN EVDE KAL
21 Mart 2020 - 22:15 - Güncelleme: 21 Mart 2020 - 22:44

Genç Parti Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban, Korona virüs uyarılarına rağmen dışarıya çıkan ve tehlike oluşturan vatandaşlara çağrıda bulunarak, “Sağlığınızı düşünüyorsanız dışarı çıkmayın. Halkımız bu tedbirlerden dolayı rahatsız olmaması lazım, uyarılar halkımızın sağlığı için yapılıyor” dedi.

Devletimizin aldığı kararı canı gönülden destekliyorum diyen Başkan Çoban: “Dışarı çıkmayın, evde kalın, sabırlı olun, bu kriz ve virüs kısa sürede ülkemizi ve ilimizi terk edecektir. Özellikle Sağlık Bakanlığı'nın bu krizi yönetmesine yardımcı olalım ve aldığı bilimsel kararların tümüne uyumaya çaba gösterelim. Devletimiz çok yerinde ve doğru kararlar alıyor, bize düşen ise bu önemli kararları dikkate alıp uygulamaktır. Zor günlerde bizler için hayatını tehlikeye atarak koronavirüsle mücadele eden tüm doktorlarımız ve sağlık birimlerimiz, en büyük kahramanlarımızdır, lütfen kurallara uyalım, evden dışarı çıkmayalım. Bu süreçte dışarı çıkmak benzin alıp bir yerleri yakmaya benzer” şeklinde konuştu.

“Ardahan Valiliği ve İçişleri Bakanlığımızın, Covid-19 salgınının yayılmasını önleme tedbirleri kapsamında, 65 yaş üstü ve kronik hastalığı bulunan vatandaşlarımızın saat:24.00 itibariyle sokağa çıkmaları yasaklanmış olup, bu vatandaşlarımızın 112-155-156 numaraları üzerinden ihtiyaçlarını bildirmeleri halinde, Valiliğimizce her türlü ihtiyaçları karşılanacaktır” yönündeki açıklamasını değerlendiren Başkan Çoban, “Devletimizin koordinesinde İçişleri, Sağlık ve diğer bakanlıklarımızın aldığı kararları destekliyor, Ardahan Valisi Mustafa Masatlı’nın genelgelerin hızlıca uygulanmasında gösterdiği başarıya teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bu haber 568 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum