Reklam

BAŞKAN ÇOBAN: BAŞARI,  EĞİTİM VE SAĞLIKLA GELİR

BAŞKAN ÇOBAN: BAŞARI,  EĞİTİM VE SAĞLIKLA GELİR
12 Şubat 2020 - 21:43 - Güncelleme: 12 Şubat 2020 - 23:03

Genç Parti Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban Başkanlığındaki heyet, göreve yeni başlayan Milli Eğitim Müdürü Erhan Bulut, İl Sağlık Müdürü Erkan Özdemir ve Sağlık Hizmetleri Başkanı Ulaş Şentürk’ü makamlarında ziyaret etti.

Ardahan İl Milli Eğitim Müdürü ile tanışma ziyareti gerçekleştirdiklerini açıklayan Genç Parti Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban, “Ardahan’da eğitimin sorunlarını konuştuk. Ziyarette eğitimin gerçek, milli, özgün, köklü ve dünya çapında bir değer olması için ele ele vererek çalışmalar yapılması yetişmiş insan gücünü oluşturacaktır. İlimizde eğitim ve öğretimde bilinçlenme ve anlayış birliğinin sağlayacağınıza inancımız tamdır. Eğitimi kendi çağının gereklerine süratle sokabilen toplumlar, her zaman ilerlemiştir. Bizlerde küçük düzenlemelerle bunu fazlasıyla gerçekleştirebilecek güçteyiz. Bu vesile ile yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ardahan’ın sağlık alanında son yıllarda önemli yol kat ettiğini, sağlık hizmetlerinden vatandaşların tam anlamıyla faydalandığını, toplumsal sağlık konusunda ciddi bir ivme yakalandığını belirten Genç Parti Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban, sağlık alanında ilçelerin de ilimiz kadar hizmet aldığını, bu hizmetleri sunulmasında katkıları ve emeği olan İl Sağlık Müdürü ve Sağlık Hizmetleri Başkanına teşekkür etti.

Ziyaret nedeniyle memnuniyetlerini dile getiren Milli Eğitim Müdürü Erhan Bulut, İl Sağlık Müdürü Erkan Özdemir ve Sağlık Hizmetleri Başkanı Ulaş Şentürk, Genç Parti heyetine teşekkür ettiler.

Bu haber 836 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum