Reklam
Reklam

BAŞKAN ÇOBAN, AYHAN SEFER ÜSTÜN İLE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

BAŞKAN ÇOBAN, AYHAN SEFER ÜSTÜN İLE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ
20 Ocak 2021 - 21:36 - Güncelleme: 20 Ocak 2021 - 21:45
Gelecek Partisi Genel Merkez Teşkilat Komisyon Üyesi Ardahanlı Hemşehrimiz Cihan Çoban, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün’ü makamında ziyaret etti. 

Üstün ve Çoban, ülke gündeminin yanı sıra, Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ve gazetecilere yönelik yapılan çirkin saldırılar hakkında özel sohbette bulundular. 

Siyasi kimliği ve kişiliğiyle Türkiye örnek olan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün’ün fikirlerini önemsediğini belirten Başkan Çoban, “Geçtiğimiz hafta Genel Başkan Yardımcımız Selçuk Özdağ’a yönelik bir saldırı olmuştu. Sayın Üstün’le genel gündemi konuştuk ve saldırıyı kınadık” dedi. 

Başkan Çoban’la samimi bir sohbet gerçekleştiren Üstün ise, siyaseti ülkeye hizmet için yaptığını, hiçbir zaman geren taraf olmayacaklarını belirtti. Üstün: “Ülkenin tehlikeli bir noktaya savrulduğunu görüyoruz. Biz hiçbir zaman geren taraf olmayacağız. Mağdurlara insanca geçmiş olsun demek,  saldırıları kınamak ve etkin soruşturma sözü vermek kaydıyla toplumsal gerginlik hemen düşerdi. Genel Başkan Yardımcımız Selçuk Özdağ’a yapılan saldırıyı sert bir dille kınıyorum” dedi.
Bu haber 4418 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum