Reklam
Reklam

BAŞKAN CİHAN ÇOBAN SALDIRIYI KINADI

BAŞKAN CİHAN ÇOBAN SALDIRIYI KINADI
17 Ocak 2021 - 11:33
Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Ardahan İl Temsilcisi Gazeteci Özkan Karakaya, Gelecek Partisi Genel Merkez Teşkilat Komisyon Üyesi Ardahanlı Hemşehrimiz Cihan Çoban’ı ziyaret etti.

Gelecek Partisi Genel Merkezi binasında gerçekleşen ziyarette, Başkan Çoban ve Gazeteci Karakaya, Ankara, Ardahan ve siyaset gündemi üzerine karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

Nazik ziyaret nedeniyle Karakaya’ya teşekkür eden Başkan Çoban: “Bildiğiniz gibi daha önce Genç Parti için önemli çalışmalara imza attık. Türkiye’den kaçan Cem Uzan teşkilatları kandırarak kardeşine siyasi sığınma hakkı alınca bizde Bilge Lider Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ve ileri demokrasi adına başarılı çalışmalar gerçekleştiren Dr. Selim Temurci ile birlikte Gelecek Partisinde bize tevdi edilen görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Teşkilat Başkanımız Sayın Temurci ile teşkilat çalışmalarını Genel Başkanımız Sayın Davutoğlu’na ulaştırıyoruz” dedi.

Başkan Çoban, Ardahanlı hemşehrilerine de çağrıda bulunarak, kapısının her zaman açık olduğunu, elinden gelen destek ölçüsünden kendilerine yardımcı olacağını da belirterek, Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a yapılan saldırıyı da kınadı.
 
Bu haber 1959 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 3 Yorum
Günün Başlıkları