Reklam
Reklam

BAŞKAN CANDAR YILMAZ, MAZBATASINI ALDI

BAŞKAN CANDAR YILMAZ, MAZBATASINI ALDI
25 Eylül 2020 - 13:18

Ali Babacan liderliğinde kurulan ve Türkiye’de 74 ilde teşkilatlanan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) ilk Olağan İl Kongresini Ardahan’da gerçekleştirmişti.

Ardahan’ın sevilen, efendi kişiliğiyle topluma örnek olan Deva Partisi Ardahan İl Başkanı Candar Yılmaz, 1. Olağan Kongresi ardından İl Seçim Kurulundan mazbatasını alarak görevine resmen başladı. Göle ve Ardahan Merkez İlçe kongrelerini tamamlayan Demokrasi ve Atılım Partisi, Hanak, Damal, Posof ve Çıldır ilçelerine de önümüzdeki günlerde atama yapacak.

Partisine yoğun bir teveccühün olduğunu açıklayan Demokrasi ve Atılım Partisi Ardahan İl Başkanı Candar Yılmaz, “Kısa süre içerisinde Göle, Ardahan Merkez ve İl Kongremizi yaptık. Türkiye’de ilk kongreyi Ardahan yaptı. Partimizin lideri ve yapısı halk tarafından çok beğeniliyor. İktidar sloganıyla yola çıktık. Kapımız her görüşten insana açıktır. Biz insanların ırkına, mezhebine ve rengine bakmıyoruz. Herkesin kendisini bulacağı, fikirlerini ifade edebileceği özgür bir partiyiz. Birlik ve huzur içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kongremizde bizlere destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Ardahan için çok çalışacağız, partimiz ve yönetim kurulumuza başarılar diliyorum” dedi.
 

Bu haber 5545 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum