Reklam
Reklam

AZİZOĞLU: 22 İŞYERİNİ BELEDİYEYE KAZANDIRDI

AZİZOĞLU: 22 İŞYERİNİ BELEDİYEYE KAZANDIRDI
08 Eylül 2020 - 16:08
Çıldır’da yaptığı başarılı çalışmalarla dikkat çeken Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu, tartışma konusu olan 22 işyerini Çıldır Belediyesine kazandırdı.

Çıldır Özel İdare ile Çıldır Belediyesine ait olan arsalar üzerinde yapılmak üzere hazırlanan 34 iş yeri projesinin tamamlanması ardından bu iş yerlerinin kime ait olduğu tartışılmaya başlanmıştı. Belediye ile Kaymakamlığın karşı karşıya geldiği olay belediyenin ısrarlı mücadelesi sonucu tapuları çıkarılan dükkanların 22'si Çıldır Belediyesine, 12'si ise Çıldır Köylere Hizmet Götürme Birliğine teslim edildi.

BAŞKAN'DAN YENİ KAYMAKAM'A TEŞEKKÜR!

Doğu Anadolu Projesi (DAP) kapsamında hazırlanan bir proje ile Çıldır Kaymakamlığı ve Çıldır Belediyesinin ortak olduğu arazilerin üzerinde yaptırılan dükkanların uzun süredir tapusunu alamayan ve giden kaymakamla karşı karşıya kalan AK Partili Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizioğlu, tapuları aldıktan sonra açıklama yaptı.
Başkan Azizoğlu: '' Yapılan bunca ihanete rağmen, Belediye iş yerlerimizin tapusunu aldık. İlçemize hayırlı olsun. Belediyemize ait 22 adet dükkanı satışa çıkarmayıp Belediye olarak işleteceğiz” dedi.
 
Bu haber 7944 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum