Reklam
Reklam

AYIYI KİM ÖLDÜRDÜ?

AYIYI KİM ÖLDÜRDÜ?
05 Ağustos 2019 - 14:15

Bundan yaklaşık iki hafta önce ayı saldırısına uğrayan Okçu köyünde oturan Çetin Küpeli kendi köpeklerinin yardımıyla kurtulmuştu.

Bu ayı saldırısından dolayı merkezi İstanbul’da bulunu Okçu köyü dernek başkanı Eren Kepeli, İstanbul’dan gelerek ciddi bir çalışa yürütüp kamuoyu oluşturarak yetkililerin bu ayı saldırılarına bir çözüm bulması gerektiğini açıklamıştı.

Okçu köyü yakınında ve yayla yolunu üstünde bulunan Göle Belediyesinin çöp döktüğü alana aç kaldığı için İnen ayı burada insanlar için çok büyük bir tehlike oluşturmaktaydı.

Köylülerin günlerdir ayı nöbeti tutuğu çöpte bu gün sabaha karşı bir ayı leşine rastlandı. Okçu köyü sakinlerinin halen çok tedirgin olduğu ayı saldırısı arından çöpte bir ayının leşi bulunması, ‘bu ayıyı kim öldürdü’? Sorusu sorulmaya başlandı.  

Bu haber 2268 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ahmet Soylu
  1 yıl önce
  Kurtlar ayılar bu hayvanlar aslında zararlı değil , dağda bayırda , kışın ormanlarda aç ka*** hayvan ne yapsın , yiyecek bulmak için köye kente inecektir.Yüce Allah kimseyi aç bırakmasın çok zordur bu nedenle bu aç ka*** hayvanlar için belediyelere çok büyük görev düşüyor.belediyeler lokantalardan , kasaplardan , hastanelerden arda ka*** yiyecekleri ormanlık veya kırsal a***larda münhal yerlere bırakırsa bu hayvanlar insanları asla rahatsız etmez , zarar vermez.
 • Şahin
  1 yıl önce
  E dedik ayı küpeliyi ısırmışsa zehirlenir diye.Büyük ihtimalle ayı virüs kaparak öldü.