Reklam

Aydeniz Aydemir: İlk hedef adalet ve hizmet

Aydeniz Aydemir: İlk hedef adalet ve hizmet
04 Mart 2019 - 11:32

MHP POSOF’TA İL GENELİ KAZANMAK İSTİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Posof İl Genel Meclis Üyesi 1. Sıra adayı Aydeniz Aydemir,  Posof’ta MHP’nin İlçe genelinde başarılı olacağını, İl Genel Meclis üyesi adayı olarak seçim çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti.

Posof İl Genel Meclis Üyesi 2. sıra adayı Veysel Üzümcü ile birlikte seçim kampanyasını ciddi ve iddialı bir şekilde yürüten Aydemir, Posof’un genç, dinamik ve idealist bir adayı olarak göze çarpıyor.  

Posof’u iyi bir noktaya taşımayı amaçladığını, ilk hedefinin adalet ve hizmet olduğunu söyleyen Aydemir,  Posof Yeniköylü olduğunu, hayvancılık ve ulaşım konusunda yatırımlarının olduğunu söyledi.Posof’ta AK Parti ve MHP arasında herhangi bir ittifak olmadığının altını çizen Aydemir, “Köylerin sorunlarını bildiğim için aday oldum. Tüm köylere parke taşı, içme suyu, yol, köprü, menfez ve tüm alt yapı sorunlarını çözmek için adayım. Tüm köylerimizi sıcak asfaltla buluşturmak için çalışacağım. İlçemize bağlı tüm şebeke depolarını yenileceğim. Cami ve lojmanlar tadilattan geçirerek, eksiklikleri bulunan okullar onarılacak. Her köye abdesthane, şadırvan yapılacak. Mezarlıklar onarılacak. Köylerimizde kullanılmayan okullar onarılarak kültür evine dönüştürülecek. Hedefimiz Posof ve köylerini sorunsuz hale getirmektir.  Seçim çalışmalarımızı yürütüyorum. Ziyaret ettiğimiz köyler ve ilçe merkezindeki seçmenlerimizin sıcak ve samimi davranışı ile karşılaşmaktayız. Hep birlikte bir bütün içerisinde, ötekileştirmeden, kırmadan dökmeden samimi bir anlayışla yürüttüğümüz çalışmalardan olumlu sonuçlar elde ediyoruz. Posof’u bir adım daha nasıl ileri taşıyacağımız konusunda projeler üretiyor bunu seçmenlerimizle paylaşıyoruz. Köy bazlı çalışmalar yürüterek sorunları inceliyoruz. Projelerimizi seçmenlerimizle paylaşıyor gözden kaçırdığımız yanları not alarak projelerimizi revize ediyoruz. Çoğulcu bir yönetim anlayışı ile hep birlikte bir bütün içerisinde yöneteceğimizi, sadece oy istemek için değil projelerin hayata geçmesinde sorunların yerinde tespit edilmesinde seçmenlerimizle birlikte beraber olacağız. Hedeflerim arasında şunlar yer almaktadır; Köy içi parke taş yapımında eksik kalan kısımların tamamlanması, köy yollarında Satı kaplama asfalt yerine sıcak asfalt yapılması, Yayla yollarının daha kullanışlı ve elverişli hale getirilmesi, Köy ve yaylalarda hayvan sulama göletleri yada kanalları oluşturulması, Taziye evi ve düğün solonu olmayan köylerde köy muhtarı ile birlikte çalışmalar başlatılması, Kullanılmayan Köy okullarının ve lojmanlarının Köy muhtarlığının bünyesine katılması, İçme suyu depolarının yenilenmesi, otomatik ilaçlama makineleri ile desteklenmesi gibi projeleri hayata geçireceğiz” diye konuştu.

Bu haber 3063 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum