Reklam
Reklam

ATSO'nun seminerine katıl, Dünyaya açıl

ATSO'nun seminerine katıl, Dünyaya açıl
19 Eylül 2019 - 19:20

Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Çetin Demirci, ATSO ev sahipliğinde ve organizatörlüğünde, Ticaret Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği( DAİB) işbirliği ile Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri düzenleneceğini bildirdi.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Demirci yaptığı açıklamada; “20 Eylül 2019 tarihinde Saat 09:00´da Odamız Toplantı Salonunda Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri düzenlenecektir. Seminer Ticaret Bakanlığı uzmanları tarafından verilecek olup, tüm üyelerimiz faydalanabilirler” dedi.

Başkan Demirci; “Seminerlerde, ihracatta sağlanan devlet yardımları, pazara giriş engelleri ve çözüm yolları, Ülke Masaları, Rusya-İran-Gürcistan pazarına ihraç imkanları ve iş dünyası için ticari bilgiye erişim konuları işlenecektir. Gerçekleştireceğimiz seminer üyelerimiz ve ihracatçı firmalarımız için büyük önem taşımaktadır. Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri 20 Eylül 2019 Cuma Günü Saat 09:00-13:00 arasında Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda gerçekleşecektir. Seminere üyelerimizi ve tüm Ardahanlıları bekliyoruz” diye konuştu.

Bu haber 651 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum