Reklam

Atilla Taşdelen'den TANAP'a çağrı!

Ardahan’ın Hanak İlçesine bağlı Sulakçayır Köyü nüfusuna kayıtlı Atilla Taşdelen, köy yollarında yaşanan tahrip ve bozulma nedeniyle aracıyla geldiği köyde kaza geçirdi.

Atilla Taşdelen'den TANAP'a çağrı!
20 Aralık 2017 - 03:33

Yaşadığı talihsiz kaza sonucu büyük tehlike atlatan ve aracı hasar gören Atilla Taşdelen,  gazetemize ulaşarak zararının tanzim edilmesini istedi.

Köy yollarının TANAP ve BTC tarafından bozulduğunu ve büyük kayaların yol ortasında bulunduğuna dikkat çeken Taşdelen, Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez’e seslenerek yeni kazaların yaşanmamasını istedi.

407 Pejo Marka aracında yaşanan kaza nedeniyle servis tarafından 23 Bin TL’lik hasar çıkarıldığını da belirten Taşdelen, “Benim maddi durumum iyi değil. İstanbul’da çalışıyorum ve özel aracımla memlekete ziyarete geldim. TANAP ve BTC’nin tahrip ettiği yolda geçerken aracımla kaza geçirdim. Aracımın motor ve kartel bölümü parçalandı. Köyümüzün yollarında TANAP ve BTC’nin hafriyat kamyonları yük taşırken büyük kayaları sorumsuzca ve güvenlik önlemi almadan yola düşürüyor, aynı zamanda yolların tahribata uğratıyor. Şimdi yetkililere sesleniyorum, benim zararımı kim karşılayacak. Devlet zar zor imkanlarla köy yollarını yapmaya çalışırken, bu büyük firmaların yolları tahrip etmesine nasıl seyirci kalabilir” diyerek dert yandı.

Bu haber 4134 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum