Reklam

ATALAY VE KAYNARCA'NIN TEST SONUCU POZİTİF ÇIKTI

ATALAY VE KAYNARCA'NIN TEST SONUCU POZİTİF ÇIKTI
27 Ekim 2020 - 22:29
7 Ardahanlı Milletvekilin bulunduğu Türkiye Büyük Millet Meclisinde görev yapan Adalet ve Kalkınma Partisi Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay ile Ardahan Posoflu olan İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca'nın Covit-19 virüsüne yakalandıkları öğrenildi.

Göleli Orhan Atalay ile Posoflu Tülay Kaynarca'nın Corona testlerinin pozitif çıktığı ve her iki milletvekilin de evlerinde karantinaya alındıkları öğrenilirken, Ardahanlı, Posoflu İstanbul Milletvekili Kaynarca'nın eşi ve oğlunun da Covit-19 virüsine yakalanıp, tedavi altına alındıkları bilgisi alındı.

Bilindiği gibi TBMM'sinde de Ardahanlı 7 Milletvekilli bulunmakta. Bunlar sırasıyla şöyle; Orhan Atalay AK Parti Ardahan Milletvekili, Öztürk Yılmaz Ardahan Bağımsız Milletvekili, Ardahan/Posoflu Tülay Kaynarca AK Parti İstanbul Milletvekili, Ardahan/Göleli Gürsel Tekin CHP İstanbul Milletvekili, Ardahan/Hanaklı Züleyha Gülüm HDP İstanbul Milletvekili, Ardahan/Posoflu Mehmet Karataş MHP İstanbul Milletvekili. İzmir'in bir Milletvekili de Ardahanlı. O isimde HDP İzmir Milletvekili Ardahan Sulakyurt (Sarzep) köylü Serpil Kemalbay
Gazeteci Fakir Yılmaz'ın telefonla görüştüğü AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay'ın bizzat kendisinin yaptığı açıklamada yaşanan gelişmeyi şöyle anlattı.

KAYNARCA'NIN AÇIKLAMASI DA ŞÖYLE

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı paylaşımla korona virüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığını açıkladı. Evde izole altına alındığını duyuran Kaynarca, testinin pozitif çıktığını açıkladığı paylaşımında, "Bir süredir hastanede tedavi gören Eşim Yavuz Kaynarca'nın bugün itibariyle Covid-19 testi negatif çıktı. Antikor oluşumu ise bizi çok mutlu etti. An itibariyle de taburcu oldu. Elhamdülillah. Eşim ve oğullarımdaki rahatsızlık nedeniyle yeniden test yaptırdım. Yapılan en son Covid-19 testim ise pozitif çıktı. Hekimlerimizin tavsiyeleri doğrultusunda tedavi sürecimi evde geçiriyorum. Eşimin yoğun bakım sürecinde desteğini, sevgisini ve dualarını esirgemeyen tüm dostlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Tüm hastalara Allah'tan (c.c) şifa diliyorum" ifadelerini kullandı.
 
Bu haber 3102 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • yasin KAYIKÇI
    1 yıl önce
    Her iki millet vekilimize de geçmiş olsun der acil şifalar dilerim